Web sitemize hoşgeldiniz.

TEMİZLERKEN CAM BONG TAŞIRKEN METAL BONG

TEMİZLERKEN CAM BONG TAŞIRKEN METAL BONG

Dünya çapında hızlı bir yayılım gösteren bong çeşitleri tütün içmek için kullanılacak harika bir ürün. Kullanış açısı bakımından hem pratik hem de diğer ürünlerden farklılık gösteriyor. Bu farklılıklar ürünü kullanmanızda size yardımcı oluyor.

Bong kullanabilmek, bong içebilmek ya da bong hazırlayabilmek için işin erbabı olmanıza gerek yok. İsteyen her on sekiz yaşını doldurmuş kişi bong kullanabilir. İşte bu kolaylıkları sayesinde büyük bir kitle elde eden bong çeşitleri herkesin yeni sevgilisi. Bong ve pipo aksesuarları internet üzerinden online alışverişte en sık karşımıza çıkan hediye seçeneklerindendir.

Bong Yayılımı

Bongun bu kadar yayılım göstermesi sektörde bir anda dengeleri bozmuştur. Bong içmeyi tercih edenler yavaş yavaş nargileyi bırakmıştır. Çünkü bong nargile ile kıyaslandığında akıl almaz derecede pratik. Bong hazırlamak uzun uğraşlar da istemeyen bir ürün.

Dünyada göstermiş olduğu hızlı yayılım sayesinde çeşitleri de artıyor. En çok kullanılan iki çeşidi ise;

  • Cam
  • Metal

Bong çeşitleri. Cam bong şişeleri için oldukça olumlu görüş var kullanıcı kitlesi içerisinde. Kullanım açısından en avantajlı ve dayanıklısı olduğu söyleniyor çeşitler arasından. İçimden sonra bongu temizlemesi de cam bonglarda daha rahat oluyor. Bu yüzden de tercihler cam bongdan yana olabiliyor.

Metal bonglar ise parçalara ayrılabilme özelliği sayesinde bir farklılık yaratıyor. Normalde bong denilen ürün tek bir parça. Yani sadece kendisinden oluşan bir parçadır. Fakat metal bonglar parçalara ayrılabiliyor. Böylece temizlemesi kolay olduğu gibi taşıması da kolay oluyor.

Hangisi Daha Kullanışlı?

Bahsettiğimiz cam ve metal bonglar içinden hangisinin daha kullanışlı olduğuna gelecek olursak bunun için net bir cevap veremeyiz. Bong kullanımı kişisel birer tercihtir. Bu yüzden de farklı çeşitlerde üretilir. Her açıdan da metal ve cam bonglar kesinlikle kullanışlıdır ve hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Bir kere iki çeşit de uzun ömürlüdür. İkisinin de temizliği kolaydır. Fakat siz görselliğe mi önem veriyorsunuz yoksa her an yanınızda mı taşımak istiyorsunuz önce ona karar vermelisiniz. Bu yüzden de seçimlerinizi kendi zevk ve kullanış şeklinize göre yapmalısınız. Seçtiğiniz herhangi bir çeşit bongu ise bong satın al diyerek internet üzerinden sipariş edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ