Web sitemize hoşgeldiniz.

Rahat Bir Pipo ve Puro İçimi İçin Gerekli Olan Yan Ürünler

Pipo ve puro içmek için gerekli olan yan ürünler olmadan rahat ve doğru bir kullanım da söz konusu olmuyor. Sadece pipo ve puro için üretilen yan ürünler aynı zamanda oldukça şık bir hediye seçimi de olabiliyor.

Pipo İçimi İçin Neler Gerekli?

Pipo içimi için gerekli olan yan ürünler arasında pipo sehpaları, pipo kaşıkları, pipo temizleme çubukları, pipo çakmakları ve pipo filtreleri yer alıyor. Söz konusu ürünleri ile tam bir pipo içme deneyimi ve piponun kullanılmadığı zamandalar da doğru bir dinlendirme söz konusu oluyor.

Her kullanımdan sonra piponuzun tıkanmaması için pipo temizleme çubukları ile temizlik yapmanız ve tıkanıklık için yine piponuzun filtresini zaman zaman değiştirmeniz gerekiyor. Pipo ürünleri arasında oldukça önemli bir yer tutan suar ağacından yapılma pipo sehpaları ile de pipolarınızı kullanmadığınız zaman doğru bir şekilde saklayabiliyorsunuz. Tekli, üçlü veya altılı olarak satılan bu sehpaların aynı zamanda diğer tütün ürünlerini koymak için çekmeceli versiyonları da bulunuyor. pipo sehpaları aynı zamanda oldukça dekoratif ürünler de oluyor.

Puro İçimi İçin Gerekli Ürünler

Puro içimi için gerekli olan ürünler arasında hem piponu ilk içim için kapalı olan ağzının açılması hem de sönmüş olan piponun yanmış kısmının kesilmesi için gerekli olan pipo makasları yer alıyor. Bütün pipo ve puro yan ürünleri çeşitli sitelerde bulmanız mümkün.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ