Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Aksesuarları

Puro kullanıyor ya da kullanan yakınlarınız olabilir. Puro sigaradan biraz daha farklı içilir ve kullanılır. Puronun kendine özel kesme makasları puro çakmakları ve küllükleri gibi değişik malzemeler de barındırmaktadır. İnternet sitesinden hediyelik eşya çeşitleri arasında bulabilir isterseniz kendiniz için, dilerseniz sevdiklerinize hediye olarak alabilirsiniz.

Puro aksesuarlarını hediye alın

Eğer babanız puro kullanıyor ve sizin babanıza hediye almanız gerekirse puro setleri de alabilirsiniz puro aksesuarları internet sitelerinde çeşidi çok olup sizlere sunulmuştur.

Puro Çakmakları:  Sizde biliyorsunuz ki puro kullanımı ve yakılması biraz sigaraya göre farklı olup ateşlemesi güçlü olmayan çakmaklar tarafından zor ateşlenmektedir. Puro çakmağının yanında sizlere birde puro makasını hediye sunuyor. Puro için olmazsa olmazlardan puro makasını da set halinde alabilme imkanı sağlıyor. Hem fiyat hem içerik olarak uygun olan bir sigara seti ve çakmağını alabilir ve uzun süre kullanabilirsiniz.

Puro küllükleri

 Puro kullanan kişiler birde bunun yanında küllüğünün olmasını isterler. Puro içen kişiler güzelliğe ve görünüme önem verirler. Puronun yanında özel küllüğü olmasını da isterler.

Lubinski ince bakır delici ve bakır küllüğü: Puro kullananlar için tasarlanmış bu bakır küllük, kibarlığı ve güzelliği ile kendini beğendirecektir. Küllük yaklaşık 135-140  mm uzunlukta ve 31 mm derinliğindedir. Bunun yanında delicinin ise malzemesi bakırdır. Bıçak kısmı ise paslanmaz çelikten oluşmuştur. Güzelliğiyle dikkat çeken bu küllüğü internet sitesinden de temin edebilirsiniz.

Puro kılıfları: Ülkenin her yerine ihrac edilen bu ürünleri bizde dışarıdan ithal etmiş bulunuyoruz. Puro bu kılıflarla bütün beğeniyi üstüne toplayacak ve puro kullananların severek kullanacakları bir üründür. Uzunlukları yaklaşık 14 cm dir. Bu kılıflar ile puronuzu rahatlıkla yanınızda taşıyabilir ve bu kılıfların rahatlığını hissedebilirsiniz.  Puronun zarar görmemesi ve muhafaza edilmesi için de kullanılan bu puro kılıflarını çok beğeneceksiniz. Yüksek sıcaklıklarda muhafaza edebileceğiniz puroların kılıfları zarar görmez ve dayanıklıdır. Uzun süre yıpratmadan kullanacağınız ve puro kılıfları yıpratmak isteseniz bile yıpratamayacağınız bir üründür. Puro ile ilgili aksesuar ve çeşitleri internetten kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ