Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Nedir Ve Nasıl Kullanılır

Bazen eline özenerek koyduğu ve dikkatle ağzına doğrultulan o pipo ya da puro.  Pipo kullananlar onun zevkini biliyor, kullanmayanlar ise o özenilen pipoya hayranlıkla bakıyorlar. Pipo çeşitlerini ve pipo aksesuarlarını hediyelik eşya içeriklerinde de bulabilirsiniz.

Pipo hediye etmek için güzel nedenler

Çevremizde yaygın olarak pipo kullanan kimseyi görmüyoruz fakat pipoyu masanın başına oturup keyifle içmek istediklerinden, etrafımızda içenlerle karşılaşmıyoruz. Piponun eşsiz görünümü ve farklı içilme şekliyle herkesi kendi üzerine çekmeyi başarıyor. Pipo aksesuarları ve çeşitlerine internetten ulaşabilir ve güvenli alışveriş yaparak siparişinizi verebilirsiniz. Hediye alacağınız kişiler ya da kendiniz için alacağınız bu pipo çeşitleriyle istediğiniz zevke uygun pipoyu bulmanıza yardımcı olacaktır

Pipo çeşitleri

Pipo çeşitlerini saymakla bitiremeyiz. Kullanılan malzemesine göre, desenine göre, büyüklük oranına göre pipo çeşitlenmektedir. Siz pipo çeşitlerine bakıp size en uygun olanını seçmek istiyorsanız internet sitelerinde pipo çeşitleri adı altında bakabilir ve siparişini verebilirsiniz. Pipoların ahşap kısımları gül ağacı köklerinden yapılmakta ve hafif kokusuyla sahiplerini etkilemektedir.

 Dapper pipes pipoları: Pipolar şekil, malzeme, desen ve markalarına göre farklılık göstermektedir. Bunun yanında pipo kullananların kaliteli pipolar tercih etmeleri gerekir. Bazı pipolar malzemesinin kalitesizliğinden kaynaklı kullanıldığı zamanlar çatlayabilir hatta kullanıldığı ilk anda patlamalar yapabilmektedir. Dışarıda markasını bilmediğiniz ve ucuz diye aldığınız bu pipoların görünümüne ve fiyatına aldanmayın.

Dapper pipes pipoları size gereken kaliteyi sağlayacak ve uzun süreli kullanacaksınız. Farklı renkleri etkileyici desenleri ve yüzüklü modelleriyle sizin beğeninizi kazanacak ve dilerseniz kendiniz için dilerseniz sevdikleriniz için almak isteyeceksiniz.

Kırmadamak olan ve yüzük kısımlarından ayrılarak rahatlıkla temizleyeceğiniz bu pipo çeşitleri 230-270 tl aralığındaki fiyatlarla sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Pipsan pipoları: pipsan pipoları görenleri görünümüyle hayran bırakacak bir pipo markasıdır. Kalitesi, zerafeti ve görünümüyle sizi etkileyecek olan bu pipolara bir göz atmanızı isteriz. Pipsan pipoları cep boy şeklinde olup anahtarlık aparatıyla birlikte satılanlarını da internette karşılaşabilirsiniz. Bu ayrıntısı ile kendini hediye etmek için aldıracaktır.  Geneli el emeği olan bu pipoların fiyatları 40 ile 50 tl arasında çeşidine göre fiyatlandırılmıştır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ