Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Kaşığı Temizleme Çubuğu ile Nasıl Temizlenir?

Pipo; tütün koymak için bulunan yarım yuvarlak haznesi ve içinize çekmeniz için uzun borusu olan bir tütün içme aparatıdır. Haznenin içine dilediğiniz tatta, kokuda tütünü düzgünce yerleştirmeniz ve pipo çakmağı ile yakmanız gerekiyor. Böylelikle keyifli dakikalar geçireceksiniz. Ancak pipo içmenin bir çok püf noktası var. Bunlardan biri tütün alev aldığı anda içinize duman çekmemek. Bu ciğerlerinize ve piponuza ciddi  zararlar verir. İkinci bir püf nokta ise piponuz sönmüşse eğer temizle çubuğu ile pipo kaşığını iyice temizledikten sonra tekrar tütün doldurmak. Temizleme işlemi piponun uzun süre kullanımı sağlayacaktır. Aynı zamanda pipo kaşığı kullanımı size daha kaliteli bir tütün kullanımı sağlayacaktır.

PİPO TEMZİLEME ÇUBUĞU NEDİR?

Pipo sevenler için piponun temizliği de oldukça önemlidir. Pipo genelde el yapımı olan bir tür tütün içme aparatıdır. El yapımı olsun olmasın oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Hatta hassaslığı pipo kullanıcılarına pipo sehpsı bile aldıracak cinsten. Bu kadar hassas olunca piponun temizliği de bilinen yöntemlerdeki gibi olmuyor ne yazık ki. Bu yüzden pipo temizleme çubukları üretilmiştir. Ekonomik düşününce pipo temizleme çubuğu çok maliyetli bir yöntem değildir. Aksine ucuza gelen ve basit bir yöntemdir. Pipo temizleme çubuğu piponuzu nasik bir şekilde temizler. Piponuza zarar vermez ve olması gerekenden daha uzun süreli pipo kullanımı sağlar. Yani kullananlar için pipo bakımı oldukça önemlidir. Aynı zamanda pipo kaşığı gibi diğer aksesuarlarda pipo kullananlar için oldukça önemlidir.

PİPO KAŞIĞI NE İŞE YARAR?

Pipo özel temzilik gerektiren özel yapım bir tütün içme aparatıdır. Kendine özel çubuklarla temizlenir, kendine özel sehpalarda muhafaza edilir. Ancak pipoyu kullanmakta muhafaza etmek kadar dikkat ister. Örneğin piponun tütün haznesine tütün doldurmak için ellerinizi kullanmak çok da doğru bir seçim olmayacaktır. Bu yüzden pipo kaşığı üretilmiştir. Pipo kaşığı piponun tütün haznesine kolaylıkla tütün koymanızı sağlar. Aynı zamanda pipo kaşığı pipo temizleme çubuğu yardımıyla temizlenmelidir. Çünkü bir sonraki tütün dolduruşunuzda önceki tütünün kokusunun sinmesi içim sırasında hiç hoş olmayacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ