Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Çakmaklarında Son Modeller

Pipo aksesuarları içinde yer alan birbirinden şık çakmak tasarımlarını dilerseniz kendiniz kullanmak için dilerseniz sevdiklerinizin doğum günleri, yılbaşı hatta sevgililer gününde armağan edebilirisiniz.

Çakmak tütün içenlerin en önem verdikleri aksesuarlardan biridir. Tarzlarını ortaya koyan modeller olmasına özellikle beyler dikkat ederken işlevsel olması ve sorunsuz bir şekilde yanmaları da önemli detaylardır. Pipo çakmak modelleri içinde tek seferde 90 derecelik açıyla bile piponuzu hazır hale getirmeniz mümkün olmaktadır. Modeller içinde günlük olarak kendiniz için satın alabileceğiniz şeffaf ve renkli olan tasarımları tercih edebilirisiniz.

Hediye almak istediğinizde almak istediğiniz kişinin yaşını ve tarzını da düşünerek sade klasik modellerden ya da baskılı, oynar başlıklı, çok amaçlı kullanılacak işlevsel olan modellerden tercihler yapabilirsiniz.

Pipo Aksesuarlarında Neler Bulunuyor?

Çakmak dışında pipoyu kullanabilmeniz için sahip olmanız gereken özellikle temizleme işleminde kullanılan pipo kaşıkları ve pipo temizleme çubukları bulunmaktadır.

Pipo temizliği önem vermeniz gereken detaylardan biridir. Piponuzu her kullanımdan sonra temizlemeniz hem tütün keyfini daha kaliteli yaşamanız hem de piponuzu uzun süreli kullanmanız anlamına gelmektedir.

Pipo kaşıklarıyla tütün koyduğunuz kafa kısmını temizlerken pipo temizleme çubuklarıyla gövde kısmı olan ağızlık adı verilen bölümü temizlemektesiniz.

Pipo Filtresi Kullanmak Gerekir Mi?

Pipo filtresi tütünün temiz bir şekilde içilmesini sağlamaktadır. Kafa kısmına yerleştireceğiniz pipo filtreleri sayesinde tütünde bulunan yabancı maddeler filtreye yapışmakta ve size son derece lezzetli bir içim sağlanmaktadır.

Filtre değişimi yapmak istediğinizde piponuzun bitmesini beklemeniz gerekir. Bittikten sonra tütünü temizledikten sonra filtrenizi değiştirebilir pipoyu bir sonraki içim için pipo sehpanıza yerleştirebilirsiniz.

Pipo Modelleri Neler?

Pipo modelleri için de farklı tasarımları görebilmektesiniz. Okuma piposu adı verilen uzun ağızlığı olan modellerin yanı sıra eğri ve düz pipolar ekstra ağızlığı olan pipolar gibi tamamen kişisel zevklere hitap eden tasarımlar bulunmaktadır.

Dumanın nasıl alınmak istendiğine göre piponuzu seçebilirken çene yapısı ve yüz hatları da kullanabileceğiniz pipoyu belirlemenizde yardımcı olmaktadır. Düz modellerin dişler arasında tutulması daha kolay olduğu için yeni başlayanların daha rahat kullanabilecekleri tamamen zevke bağlı satın alınması gereken aksesuarlardır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ