Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Aksesuarlarından Neler Hediye Edilir?

Pipo aksesuarları içinde yer alan birçok ürün farklı günlerde sevdikleriniz için armağan olabilecek özelliklere sahiptir. Birbirinden şık modeller doğum günü, yılbaşı gibi özel kutlamalarda pipo kullanan sevdiklerinizi mutlu edece özel armağanlardır.

Pipo Çakmak Modellerinde Yeni Trend Ne?

Pipo kullanmak isteyenlerin sahip olması gereken aksesuarlardan biridir çakmaklar. Tütün yapmak için kullanılan ve etkili olması tütünün iyi yanmasını sağlayan bu özel çakmaklar için de günlük kullanıma uygun olan tasarımları bulabilirken sevdiklerinize hediye edebileceğiniz birbirinden şık tasarımları da bulmaktasınız.

Çakmaklar içinde gençler için uygun olan renkli ve farklı tasarımları bulabilirisiniz. Klasikten hoşlanan ileri yaş gruplarında olan yakınlarınız için hediye almak istediğinizde de metalik gri, yaldızlı metalik olan modelleri tercih edebilirisiniz. Hem pipo hem de puro kullanan yakınlarınız varsa bu iki alışkanlığını yerine getirmek için kullanabilecekleri çakmak modellerinden de tercihler yapabilirisiniz.

Pipo Sehpası Nasıl Kullanılır?

Pipo sehpası piponun kullanılmadığı zaman üzerine koymanızla şık bir saklama aksesuardır. Bu sayede piponuzun kaybolma, kırılma risklerini de ortadan kaldırmış olursunuz.

Pipo kullananlar için tekli pipo sehpası alabileceğiniz gibi birden fazla piposu olan ya da gelen arkadaşlarının da piposunu içtikten sonra koymalarını sağlayacak olan çoklu pipo sehpalarını da hediye olarak değerlendirebilirsiniz. Bunların içinde tütünlerin kullanıma hazır olarak koyulabilecek tütün koyma sepetleri ya da çekmeceli olan modelleri tercih edebilirisiniz.

Pipo Temizleme Araçları Nelerdir?

Pipo içmenin en önemli kurallarından biri de piponun her kullanımdan sonra güzel bir şekilde temizlenmesidir.

Temizleme işlemini her kullanım sonrası yapmanız bir sonraki içime başladığınızda tütünden acı bir tat almamanız anlamına gelir.

Hediye almak istediğinizde de bu grup içinde temizleme çubukları ve pipo kaşıkları karşınıza çıkmaktadır.

Temizleme kaşıklarıyla piponun kafa kısmı denilen tütün koyma yerinin temizlenmesi gerçekleştirilmektedir. Yanan ve kuruyan tütünlerin kazınma işlemi yapılmalıdır. Güzelce temizliğinin yapılması ve filtrenin değiştirilmesi bir sonraki içim için bu bölümün hazır olması anlamına gelir.

Piponun ikinci bölümü olan ağızlık adı verilen dumanın geçtiği gövde kısmının temizliğini de temizleme çubuklarıyla gerçekleştirmektesiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ