Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Aksesuarları Ne İşe Yaramaktadır?

Pipo kullanan kişilerin vazgeçilmezi olan, bu keyfi yaşamaları için olmazsa olmaz ürünlerin hepsi pipo aksesuarlarıdır. Pipo keyfini kaliteli yaşamak isteyen herkesin bu ürünlerin hepsine sahip olması gerekir. Pipo kullanmaya başlayanlar için bu aksesuarların içinde öncelik çakmaklardır. Temizleme çubukları, filtreler, pipo kaşıkları ve pipo sehpaları bu ürünlerin arasında yer alanlardır.

Pipo Çakmakları Nasıl Seçilmeli?

Pipo kullanmak istediğinizde en önemli parçalardan biridir çakmaklar. Pipodan sonra gelen, tütünün hızlı bir şekilde yanmasını sağlayan çakmak modelleri her zevke göre değişmektedir.

Şeffaf olan modellerin yanı sıra aynı zamanda çok amaçlı kullanımı mümkün olan çakmak modelleri de bulabilmektesiniz. Hediye almak istediğinizde pipo kullanan kişilerin zevklerini göz önüne alarak seçiminizi yapabilirisiniz. Klasik çakmak modellerinin yanı sıra farklı tasarımları da bulmanız mümkün olmaktadır.

Pipo Filtre, Pipo Kaşıkları ve Pipo Temizleme Çubukları Nasıl Kullanılır?

Pipo filtreleri tütün keyfinin daha kaliteli yaşanmasını sağlamak amaçlı kullanılmaktadır. Tütünün içinde yer alan yabancı maddeleri içine çeken bir malzeme olması sizin de daha temiz bir tütün içmeniz anlamına gelmektedir. Bu da tütün içme keyfinizi ikiye katlayacak bir özelliktir. Her pipo kullanımından sonra temizliğini güzelce yaptıktan sonra filtrenizi temizleyerek yeni içim için piponuzu hazır hale getirebilirsiniz.

Pipo kaşıkları da piponun içiminin sağlanmasından sonra kafa kısmından yanan tütünlerin temizlenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Her içim sonrası bu temizliğin yapılması gerekir. Piponuzu temizlemeniz demek tütün keyfini daha iyi yaşamanız demektir.

Pipo temizleme çubukları da piponun bir diğer kısmı olan ağızlıkların temizlenmesinde kullanılmaktadır. Bu kısmın da her içim sonrasında temizlenmesi bir sonraki pipo kullanımında ağzınıza parçaların gelmemesi temiz bir içim sağlamanız anlamına gelmektedir.

Pipo Sehpaları Ne İşe Yarar?

Pipo aksesuarları içinde yer alan olmazsa olmaz parçaların biri de pipo sehpalarıdır. Pipo kullanmadığınız zaman asmanızı sağlayan ve pipolarınızın kırılma tehlikesine karşı koruma amaçlı kullanabileceğiniz bir aksesuardır.

Pipo sehpaları içinde tekli kullanımı mümkün olan modellerin yanı sıra 3’lü 5’li modelleri bulabileceğiniz gibi tütün koymanıza yarayacak tütün saklama kapları ya da çekmeceli olan modelleri tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ