Web sitemize hoşgeldiniz.

Okuma Pipo Türünde Yeni Modeller

En uzun soluklu kullanıma da müsait olan ve genel olarak piyasanın en güvenilir markası Pipsan tarafından üretilen pipo aksesuarları ve modelleri, 2018 yılında hediye olarak da tercih edilebilecek birbirinden farklı özelliklere sahip marka ve modellere de ev sahipliği yapıyor. Ancak şu nokta her zaman göz önünde bulundurulmalıdır. Ürünlerinizi alırken dikkat etmeniz gereken noktalar arasında bulunan pipo aksesuarları da alacağınız ürünlerin tasarımlarına ve genel yapısına uygun olmalıdır.

Uzun Okuma Piposu Nedir?

Pipsan tarafından yapılan farklı ve kaliteli bir pipo modelidir.

Pipsan Kahverengi Uzun Okuma Piposu

Bu pipo, diğer tasarımlardan farklı olarak yeni ve daha eğlenceli modellerle sizlere servis ediliyor. Özellikleri ise şu şekilde:

  • Pipsan pipo gemici modeli okuma piposu elde özel olarak tasarlanmış uzun saplı bir modele sahiptir.
  • Ürünün üzerinde metal filtre sistemi yer almaktadır.
  • Bu sistem pipo içildikten sonra temizlenebilir özellikte olduğu için her seferinde temizlenip tekrar pipoya takılabilir.
  • Temizliğini sağlamak için ise okuma pipolarına özel olarak temizlik fırçası ürün ile beraber adresinize ücretsiz olarak gönderilmektedir.
  • Piponun uzunluğu 19 cm, yükseklik ölçüsü 3,5 cm, kafa çapı 25 mm ve son olarak tütün haznesi bölümü ise 16 mm boyutundadır.
  • 2 yıl garantili Pipsan pipo modeli doğru şekilde kullanıldığında kesinlikle çok uzun yıllar kendisini korumaktadır.
  • Pipo içimine yeni başlayanlar ya da yeni pipo edinmek isteyenler için en uygun fiyatlara sunulan marka ve modeller pipoları güvenilir ve kurumsal satın alabilirsiniz.

Pipodan Hediye Olur Mu?

Pipo, son zamanlarda daha çok tercih edilmeye başlanan eğlenceli ve kaliteli hediyelerden biridir. Sevgililer Günü, doğum günü ya da pek çok farklı model ve seçeneklerle birlikte sizlere sağlanan özel olanakları değerlendirerek özel ürünleri hediye olarak sunabilirsiniz. Gemici okuma piposu modelleri, özellikle kitap okumayı seven ve yeni dönemde sigara ya da diğer zararlı tütün ürünlerini tercih etmek isteyen kişilere sunulabilecek farklı hediyelerden biridir. Son derece dekoratif ve şık da bir üründür.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ