Web sitemize hoşgeldiniz.

Nargile Zevkiniz Ödediğiniz Fiyata Bağlıdır

Fiyat, sık sık, Nargile Çeşitleri gücünden aldığınız performansı belirler. Ne kadar ödeme yapabileceğiniz alacağınız nargilenin kalitesi ile çok doğru orantılıdır. 40 liradan fiyat etiketine sahip bir nargile satın alırsanız, oldukça az memnuniyet verecek bir şey elde edersiniz, ancak, 100 lira veya daha fazlasına mal olan nargileler kesinlikle daha fazla haz verecek ve ürün daha dayanıklı olacaktır. Bir nargile satın alırken biraz araştırma yapmanız gerekir; çevrimiçi incelemeleri mutlaka okumayı düşünün ve tanıdığınız nargile sevenlerin önerilerini isteyin.

Tercih ettiğiniz nargile hava akışını kontrol etmeniz, nargile ağzının sağ bağlama gövdesi, vazo contası, pipe ve hortum contası ile düzgün şekilde monte edildiğinden emin olmanız önemlidir. Bu kontrolü yapmak için, hazne ve hazne contasını çıkarmanız, hortumla emmeyi deneniz ve herhangi bir hava sızıntısına dikkat etmeniz gerekebilir. Hortuma darbe vurduğunuzda havanın da dışarı atılması gerekir.  Özellikle de çoklu hortum nargilesi satın aldığınızda, düzgün çalıştığından emin olmalısınız.

Günümüzdeki bong çeşitleri

Günümüz dünyasındaki Bong çeşitleri birçok çeşit ve boyuta sahiptir. Bunlar çoğunlukla, su borusu üretiminden daha fazlasını yapanlar tarafından yaratılan, elle üflenmiş camdan yapılır. Basitçe, birçok güzel bong türü bulabilirsiniz.

Bununla birlikte, tüm bonglar yarı saydam sanat eseri değildir. Ayrıca ahşap, akrilik, seramik ve plastik de mevcuttur. Farklı şeyler sevenler için için birçok seçenek sunarak çeşitli renk ve ebatlar bulunur. İşlevsellik konusunda yalnızca ilginizi çekebilen ürünler bulabileceğiniz gibi kendi tasarımınızı da yaptırabilirsiniz.

Manyetik kapaklı öğütücü

Manyetik kapak, Grinder Çeşitlerinde otlarınızı öğütürken otların yerinde kalmasını sağlar. Her öğütücüde bir mıknatıs bulunmasa da, bunlara sahip olan seçeneklere bağlı kalmak daima iyi bir fikirdir.

Ayrıca çıktı ürünü toplayan ayrı bir bölüm varsa, bitki öğütücüyle birlikte gelen ekranların kullanılabilirliğini kontrol etmek isteyebilirsiniz. Tipik olarak, 40, 60, 80 ve 100 olarak etiketlenen örgü telleri görürsünüz.

40 gözlü bir ekranın, inç başına 40 tel ipliğe sahip olduğu anlamına gelir. Tipik olarak, 420 mikron ve daha küçük olan materyallerin geçmesine izin verir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ