Web sitemize hoşgeldiniz.

Kaliteli Pipo Modelleri

Pipo kelimesi köken olarak pipe ile aynı yerden gelmektedir. Bu ürünün temel görevi tütün içmeye yaramasıdır. Yani pipo ile tütün içmek mümkündür. Ancak pipo, diğer tütün aparatları ile kıyaslandığı zaman son derece farklıdır. Çünkü pipo ile birlikte tütünü tam manası ile direkt alırsınız. Bu yüzden tütün içecek olan kişiler genellikle kaliteli bir tütün seçerler. Bundan dolayı en iyi tütünü satın alarak bu işlemi yapmak daha kolay olacaktır. Artık pipo üretiminin çok yaygın bir hale geldiğini görüyoruz. Bundan dolayı pipoya erişim de son derece basit bir işlem oldu. Farklı türlerde üretilmiş olan birçok piponun olduğunu da hatırlatmak gerekiyor. Pipo aksesuarları da bu noktada çok sık tercih edilmektedir.

Pipo Aksesuarları Nelerdir?

Pipo sehpası: Çok kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Pipoyu doğru bir şekilde muhafaza etmeye yaramaktadır. Hatta bunun birçok fazla model için üretilmiş olan çeşidi de vardır. Bundan dolayı pipolarını çok sevenler genellikle sehpa almaktadır.

Pipo Çakmağı: Özel üretim ile ortaya çıkmıştır. Kaliteli markaların altında imzası vardır. Oldukça şık bir görünüme sahiptir. Genellikle kokusuzdurlar. Bu yüzden tütüne zarar vermezler. Koku noktasında bir sıkıntısı yoktur.

Pipo Kaşığı: Tütün doldurma sırasında bastırma işlemini kusursuz bir şekilde yerine getirmek için kullanılmaktadır.

Pipo Temizleme Çubuğu: Oldukça gerekli bir üründür. Pipo içiminden sona tercih edilir. Pipo içine yerleşmiş olan tütün artıklarını temizlemek için kullanılır.

Pipo Hangi Malzemeden Yapılır?

Değişik hammaddeler ile pipo üretimi yapılmaktadır. Lületaşı pipolar son yıllarda çok popüler olmuştur. Oldukça dayanıklıdır. Beyaz bir renge sahiptir. Bu yüzden çok tercih edilirler. Fiyatları ise biraz pahalıdır. Gül ağacı kökü bir diğer pipo çeşididir. Son derece kalitelidir. Yüksek ateş karşısında dayanıklıdır. Bundan dolayı pahalıdır.

Pipo Nereden Satın Alınır?

Pipo satın almak için farklı yollar vardır. Tobacco mağazalarından birçok farklı pipoyu bulmak mümkündür. Ayrıca internet üzerinden pipo satın almakta son dönemde çok popüler bir hale gelmiştir. Çünkü internetteki sanal mağazalarda değişik birçok model bulunmaktadır. Fiyatlar ise genel olarak değişmektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ