Web sitemize hoşgeldiniz.

İlişkide Pasları Gole Çevirmek

21 Haziran 2018

İlişkilerimiz zamanla aynı insanla uzun süre birlikte bile olsak ruh durumumuza göre veya dışarıdaki ortamlarımıza göre değişebiliyor. İlişkilerinizde biraz daha profesyonel düşünerek ilişkinin her döneminde size atılan adımları nasıl cevapladığınızda çok önemli. Bu yüzden tepkilerinizi ilişkinizin geleceğini düşünerek vermeniz gerekiyor. İlişkide pasları gole çevirmek sizden yapılmasını istediği şeylerde daha kolaydır. Çaba sarf ettiğinizi hissetmek bile olumlu olacaktır. Nasıl tepkiler vererek daha iyi bir ilişki kurabilirsiniz biraz hep beraber düşünelim.

  • Sizin için bir şeyler yapıldığında veya süprizlerle karşılaştığınızda normal tepkiler yerine çok sevindiğinizi göstermek sevgilinizi veya eşinizi de çok mutlu edecektir ve başarılı hissetmesini sağlayacaktır.
  • Sizlerle paylaştığı sırları daha fazla olacağı için kendisi ve arkadaşları ile ilgili yapabileceğiniz bir şey varsa mutlaka gole çevirin ve hanenize artı puan ekleyin.
  • Hayatında sizin fark ettiğiniz şeyler varsa kendisine söylemeden hayatını daha güzel hale getirmek için çevrenizden yardım alabilirsiniz.
  • Bir sorun olduğunu hissettiğinizde sizinle konuşmak istemiyorsa ve böyle bir durum seziyorsanız, arkadaşlarının hayatlarına ve ailesiyle ilgili neler olabileceğine bir bakın ve normalde davrandığınızdan daha çok iltifat içeren cümleler kurarak moralini yüksek tutun.
  • Sizinle ilişkili kötü hissettirecek durumlar söz konusu olduğunda, kendi çevresiyle ilişkili olanlara pek dahil olmayın ve sadece rahatsızlığınızı bildirin. Hiçbir şey yapmadan da pasları gole çevirebilirsiniz.

İlişkide pasları gole çevirmek daha farkında ilişkiler yaşayarak, neler yapabileceğinizi görmeniz, sakin kalarak ve mantıklı düşünerek, duygularınızı kontrol ederek, yaratıcılığınızı her alanda kullanarak yapabileceğiniz şeylerdir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ