Web sitemize hoşgeldiniz.

Hediyelik Pipo Seçmenin Yolları

Pipo seçmek detaylı bir iştir. Özellikle hediye almak istediğinizde pipoyu daha önce kullanıp kullanmadığı, kullandığı bir modelin olup olmadığı, bu keyfi yaşamaya yeni başlayan biri olması ya da sadece okuma piposu kullanan kişilerden olması gibi bilmeniz gereken önemli detaylar bulunmaktadır. Pipo tütün içmenin en keyifli ve tarz yollarından biridir. Pipo bir kültürdür. Bu kültürü yaşayanların da belirli alışkanlıkları bulunmaktadır. Bu alışkanlıklarla uygun olabilecek pipo modellerinden tercih etmeniz hediyenizi anlamı hale getirecektir.

Yeni Başlayanlar İçin Hangi Pipo Alınmalı?

Pipoya yeni başlayan ya da başlamayı isteyen tanıdıklarınız için alabileceğiniz yeni başlayanlara uygun pipo setleri bulunmaktadır. Bunların içinde pipo keyfinin yaşanması için lazım olan tüm aksesuarları bulabilirsiniz.

Pipo sehpası, pipo çakmağı, pipo temizleme çubuğu, pipo kaşığı gibi pipo kullanımının olmazsa olmaz her parçası bu setlerde bulunmaktadır.

Tekli pipo alımlarında yeni başlayanlara en uygun olacak modeller düz ağızlığı olan pipo modelleridir. Dumanı direk olarak alabilecekleri ürünler olup içim keyfini ilk etapta net bir şekilde anlamlarını sağlaması adına doğru seçimlerdir.

Uzun Zamandır Pipo Kullananlara Nasıl Pipo Alınmalı?

Pipo kullanımını yıllardır gerçekleştiren kişilere pipo almak yeni başlayanlara nazaran daha zordur. Onların alışmış oldukları bir kullanım şekli bulunmaktadır. Yeni bir pipo almak istediğinizde yapmanız gereken hangi ağaçtan yapılan pipoları tercih ettiğini öğrenmektir.

Düz pipo kullananların dışında eğri pipo kullanması, ağızlıklı pipo tercih etmesi de bilinmesi gereken pipo özellikleri arasındadır. Bunları bilmeniz halinde seçim yapmanız son derece kolaydır. Her zevke uygun her türlü pipoyu bulmanız kolay olmaktadır.

Pipo Aksesuarlarından Hangileri Hediye Olarak Alınabilir?

Pipo aksesuarları da pipo kullanıcıları için alınabilecek hediyeliklerin başında gelir. Yeni başlayanlar için her seçenek uygun olabilmektedir. Önceliği çakmaklara vermelisiniz. İyi bir pipo kullanıcısı olmak için tütünün iyi yanmasını sağlamak gerekir. Bunu yapmanın yolu da güçlü ve etkili çakmak kullanmaktan geçer.

Çakmakların dışında piponun en önemli aksesuarlarından biri de sehpalardır. Piponun kullanılmadığı zaman şık bir şekilde saklanmasını sağlayan görsel anlamda da pipoyu daha kaliteli gösteren parçalardır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ