Web sitemize hoşgeldiniz.

Hediyelik Pipo Aksesuarları

Pipo aksesuarları pipo kullanan yakınlarınız için düşünebileceğiniz hediyelik alternatiflerdir. Özellikle beyler için hediye almak zordur. Genç yaşlı fark etmeden hediye almak istediğinizde yapmanız gereken alışkanlıklarından yola çıkmaktır. Tütün içmeyi seven beyler için alınabilecek en kaliteli hediyelerden biridir pipo. Pipoyla tütün içmenin keyfi bir farklı olup tütünün daha az zararla içilmesini sağlayan daha etkili bir araçtır.

Hediyelik Pipo Çakmakları Nelerdir?

Pipo içenler için alınacak en anlamlı hediyelerden biridir pipo çakmakları. Pipoya konulan tütünlerin etkili şekilde yakılması demek, tütün içim keyfinizin kaliteli olması anlamına gelmektedir. Bunu sağlayacak olan da çakmaklardır.

Pipo çakmakları içinde aldığınız kişinin tarzını yansıtabileceğiniz birçok seçenek bulunmaktadır. Rengarenk çakmak modelleri içinde farklı amaçlarla kullanabileceğiniz çok amaçlı çakmak modellerini de bulmanız mümkün olmaktadır.

Birinci sınıf kaliteli malzemeden yapılan çakmakları almanız demek pipo içmeyi seven kişinin bu keyfi de aynı kalitede yaşaması anlamına gelmektedir. Bu nedenle en doğru çakmağı seçmeniz gerekmektedir. Ebatları değişen modeller içinde uzun modellerin yanı sıra kısa ve etkili çakmakları da bulabilmektesiniz.

Hediyelik Pipo Kaşıkları ve Temizleme Çubukları Nelerdir?

Pipo içiminin olmazsa olmaz iki parçasıdır pipo kaşıkları ve temizleme çubukları. Pipo içim keyfi bittikten sonra temizlik aşamasında kullanılan ve bir sonraki pipo keyfinin daha iyi yaşanması adına kullanılması gereken önemli iki aksesuardır.

Pipo kullananların en fazla kullandıkları ürünler olup yeni başlayanlar için armağan etmeniz gereken önemli aksesuarlardır. Piponun yanan tütünlerinin temizlenmesi ve ağızlık kısmının temizlenmesi amacıyla kullanılmaktadırlar. Kafa kısmının temizliği ve ağızlık kısmının temizliğinin yapılması piponun uzun süreli kullanılması içinde önemlidir. Bu temizliklerin yapılmaması halinde bir sonraki tütün keyfinizde acı bir tat alabilmektesiniz.

Modeller içinde farklı tasarımları görebilmektesiniz. Tamamen kişisel zevklere göre satın alabileceğiniz aksesuarlardır.

Hediyelik Pipo Sehpaları Nelerdir?

Pipo kullanıldıktan sonra piponun kullanılması zamanlarda kırılmadan düzgün bir şekilde saklanmasını sağlamaktadır.

Sehpa modelleri ahşap ürünlerden yapılmakta olup yanında tütün saklamak amaçlı kullanılabilen özel saklama kapları da olan modelleri tercih edebilirsiniz. Birden fazla piponun aynı anda konulmasını sağlayacak 3’lü ya da 5’li modellerden tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ