Web sitemize hoşgeldiniz.

Gül Ağacından Pipo Modelleri

En yeni ve özel tasarımlarla birlikte yeni yılda pipo ile keyifli bir içim elde edebilirsiniz. Bilindiği üzere tütün ürünleri arasında yer alan ve her zaman farklı bir kullanım zevkine sahip olan pipolar, sizlere özel ve renkli içimler de sunuyor. Pipo aksesuarları aldıktan sonra mutlaka bu ürünlerin genel özellikleri hakkında da bilgi sahibi olmanızda yarar var. Bu şekilde ürünleri kullanmaya başladığınızda daha da keyifli dakikalar geçirebiliyorsunuz.

Gül Ağacından Pipo Nasıl Olur?

Pipo malzemesinin hafif ve kullanışlı olmasını sağlamak adına çeşitli ağaçlar kullanılır. Bunlar arasında gül ağacı da bulunur. Gülden yapılan pipo modellerinden birini bu yazımızda tanıtacağız.

Pipsan Kahverengi Gül Ağacı Gemici Pipo

Pipo üretiminde uzman olan Pipsan markası, 2018 yılına özel olarak kahverengi gül ağacı gemici pipo üretimine başladı. Bu ürünün özellikleri ise şu şekildedir.

  • Pipsan gemici pipo modeli eğik dizaynı ile birlikte üzerinde yer alan metal renginde olan pipo bileziği ve çift rengi ile dikkat çeken bir üründür.
  • Bütün pipo kullanıcılarının satın almak istediği ve koleksiyonunda bulundurmak istediği bir model olan bu gemici pipo 9 mm boyutunda filtre sistemine sahiptir.
  • Tütün içmek için en sağlıklı ve en doğru karar olan Pipsan markalı pipolar en uygun fiyatları ve 24 ay garantisi ile sitemizde yer almaktadır.
  • Yüzlerce çeşidi olan Pipsan pipolar arasında uzunluk olarak 14,5 cm boyutunda olan yüksekliği 5 cm, tütün haznesi çapı 20 mm ve kafa çapı 40 mm olan bu ürün hem yeni başlayanlar hem de pipo içmeyi zevk haline getirmiş olanlar için uygun bir  modeldir.
  • Her zaman sizin için en iyisini tasarlamak için çalışan bu marka ile eğik dizayna sahip olan ve el işçiliği ile doğal malzemelerden üretilmiş piponuz ile tütününüzü doyasıya içebilirsiniz.

Pipo Genel Fiyatları

Pipo diğer tütün ürünlerinden farklı olarak özel bir tasarımla kullanılır. İçerisindeki tütünler ise her zaman ayrı seçilir. Ortalama fiyatlar 50 ile 100 TL arasındadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ