Web sitemize hoşgeldiniz.

En Ucuz 5 Pipo Çakmağı Modeli

Günümüzde tütün kullanıcılarının en az tercih ettiği ürünlerden biri pipodur. Pipo tütün içerken keyif almak isteyenlerin tercih ettiği üründür. Pipo içenler normal sigarayı tercih etmezler. Piponun kendisi ve içimi normal sigaradan çokça farklılık gösterir. Bunun yanında ayrıca aksesuarları da çokça farklıdır. Şimdi bunları geçelim ve pipo severlerin en çok merak ettiği sorulardan birine gelelim. Pipo severlerin akıllarına sıkça gelen en çok tercih edilen ucuz 5 pipo çakmağı marka modeli hangileridir sorusunu sizlere cevaplamaya çalışacağız. Şimdi birlikte en çok tercih edilen ucuz 5 pipo çakmağı marka- modeli nasıldır onlara bakalım.

  • Sarome Yandan Yanma Parlak Siyah Pipo Çakmağı

Pipo severlerin en çok tercih ettiği pipo çakmaklarından biri olan Sarome yandan yanma parlak siyah pipo çakmağı fiyatı diğer pipo çakmaklarına göre en ucuz olanlarından biridir ve fiyatı sadece 180 liradır.

  • Zippo Şahin, Gri Renk Pipo Desenli Pipo Çakmağı

Keyif almak için pipo içenlerin en çok tercih ettiği en ucuz pipo çakmağı olan Zippo Şahin, gri renk pipo desenli pipo çakmağı fiyatı sadece 168 liradır. Diğer pipo çakmaklarına nazaran en uygun fiyata sahip olan bu çakmak pipo severlerin cebini kazandırmak için bekliyor.

  • Sarome Sarı Çarklı Taşlı Pipo Çakmağı

En çok tercih edilen ucuz 5 pipo çakmağı marka- modeli arasında en uygun fiyata sahip olan Sarome sarı çarklı taşlı pipo çakmağı yalnızca 199 liradır. Tüm pipo severlerin tercih edebileceği bir modeldir.

  • Gri Pipo Çakmağı Elit Tasarım

Pipoyu tercih edenlerin tercih edebileceği en ucuz pipo çakmağı olan gri pipo çakmağı elit tasarım olan bu çakmak sadece 21 liradır. Siz de cebinize hitap eden bu pipo çakmağını tercih edebilirsiniz.

  • Lüks Pipo Çakmağı

Tüm pipo severlerin yüzünü güldürecek, fiyatıyla cepleri yakmayan lüks pipo çakmağı sadece 42 liradır. En çok tercih edilen ucuz pipo çakmağı modelleri arasındadır. Siz de lüks pipo çakmağı alın cebinizi kazandırın.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ