Web sitemize hoşgeldiniz.

En Renkli Pipo Modelleri

Birbirinden renkli ve özellikle uzun süreli kullanıma uygun olacak şekilde üretilen pipo modelleri ile eğlenceli ve keyifli içimler elde edebilirsiniz. Farklı tasarımlarla birlikte üretilen ve bunun için doğal ürün ve ağaçlardan da yaralanılan şekillerle birlikte sizlere servis edilen özel ürünleri anında alabilirsiniz. Burada yer alan farklı marka ve modelleri hemen aldıktan sonra eğlenceli ürünleri kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Eğlenceli markalar ile birlikte sizlere sağlanan yeni türleri anında kullanın ve değerlendirin. Pipo aksesuarları son derece dikkatli bir şekilde paketlenerek adreslerinize gönderiliyor.

Hangi Ağaçtan Pipolar Yapılıyor?

Gül ve kayın ağaçları ürünlerin kaliteli olması için son derece renkli ve bunun yanında farklı modelleri sizlere sunuyor. Kurumsal ve güvenilir sitelerden alışveriş yaparak en yeni ve özel ürünleri almanızda yarar var.

Pipo Özellikleri

Pipsan kahve düz yüzüklü kırmadamak pipo modeli, bu yazımızın konusu olacak. Ürün hakkında merak ettikleriniz ise şu şekildedir:

  • Pipsan markasının ürettiği kırmadamak pipo modeli el ile tek tek oyularak yapılmış özel bir tasarımdır.
  • Üzerinde ki filtre sistemi 9 mm boyutundadır ve pipoyu sağlıklı bir şekilde içme olanağı sağlayan önemli bir özelliktedir.
  • Pipsan pipo modeline şıklık katan metal bilezik detayı gümüş gri rengi ile dikkat çekicidir.
  • Düz bir sapı bulunan pipoyu yeni başlayanlar için daha iyi bir tercih olacaktır.
  • İçimi daha kolay olduğu için düz saplı modeller genellikle pipoya yeni başlayanların tercihidir.
  • Alanında güvenilir ve kurumsal olan en uygun fiyata sağladığı bu pipo modelini özel kumaş kılıf ve kutu içerisinde gönderimi sağlanır.
  • 14 cm uzunluğunda üretilen pipo modeli 4 cm yüksekliğindedir.
  • İçimi kolay olan ve hazırlama aşaması ile size kolaylık sağlayacak olan bu pipo modelinin kafa çapı 30 mm ve tütün haznesi çapı ise 20 mm’dir.
  • Garantisi bulunan ürün uzun yıllar dayanıklıdır.

İndirimli Ürün

Bu marka ve modelde bir pipo almak için ödemeniz gereken tutar ise son derece uygundur. Sezon sonu indirimleri sizleri bekliyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ