Web sitemize hoşgeldiniz.

En İyi Beachler

10 Ağustos 2018

Türkiye’nin tatil beldelerinde özel olarak tasarlanan ve binlerce kişinin eğlenmesi için oluşturulan beachleri bulunuyor. En iyi beachler sadece Antalya’da değil, Ege ve Akdeniz bölgesinin tüm şehirlerinde kendilerine yer buluyor. Özellikle hoş bir ortam oluşturulması, ilginin yoğun olması, eğlencenin sabaha kadar sürmesi nedeniyle her zaman için kaliteli olan beachlerde eğlenebilirsiniz. İzmir, Antalya, Muğla her zaman için yoğun ilgi gören beach yapısına sahiptir.

Türkiye’nin En İyi Beachleri

  • Fly Inn Beach: İzmir’in Çeşme ilçesinde yer alan beach özellikle 2500’e yakın kapasiteye sahip olması nedeniyle dikkat çekiyor. Club için Haziran’dan Eylül ayına kadar son derece yoğun bir etkinlik takvimi belirlenmiştir.
  • Madeo Kum Beach: İzmir’in Alaçatı ilçesinde bulunan son derece güzel bir beach olarak gösteriliyor. Club yapısı ve her geçen gün daha fazla kişiye hitap eden yapısı nedeniyle dikkat çekmeye devam ediyor. Huzur veren ve eğlenmek için en uygun ortamlardan bir tanesidir.
  • X Beach: Muğla’nın Bodrum beldesindeki en çok ilgi gören beachlerinin başında geliyor. Özellikle ünlülerin son derece yoğun olduğu bölgede jet ski, fly fish, hamburger, water buggy gibi aktivitelere yer veriliyor. Mavi bayraklı plaja sahip olan X beach, bölgedeki en iyi beach yapısına sahiptir. 500 kişi kapasitesi bulunan beach için hafta içinde minimum 120, hafta sonu minimum 150 TL değerinde ücret ortalaması bulunuyor.
  • Sole&Mare Beach: Sole Mare için belirlenen günlük giriş ücreti hafta içi 40, hafta sonu ise 50 TL’dir. 1500 kişi kapasiteli olan beach clubda son derece leziz yiyecekler ve özel karışımlar bulunuyor. Sanatçılar ve futbolcular tarafından yoğun ilgi gösteriliyor.

Beach Etkinlikleri: Elektronik müzikler ve canlı müzik eşliğinde binlerce kişi için özel olarak hizmet verilen alanlar ilgi görmeye devam ediyor. Eğlencenin gün boyu sürdüğü, hatta gece sabaha kadar devam ettiği ortamlar oluşturuluyor. Saatler boyunca eğlenebileceğiniz festivaller bulunduğu gibi, sanatçıların çağırıldığı beachler de her zaman için tıklım tıklım oluyor. Restoranlar, deniz aktiviteleriyle birlikte, Türkiye’nin dört bir yanında en iyi beachler ile kaliteli ortamda eğlenebilirsiniz.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ