Web sitemize hoşgeldiniz.

En Çok Tercih Edilen Ucuz Pipo Modelleri

Yeni başlayanlar merak edenler pipo kullanmak isteyenler için araştırdık. En çok tercih edilen ucuz beş tane pipo marka ve modelleri sizler için bulduk. Bu modelleri tanıtacağım ama önce biraz pipolar ve kullanımları hakkında bilgi sahibi olalım. Pipo bir tütün maddesi olup kullanıcısına zahmet veren bir maddedir. Yani şunu diyoruz ki zevkine ve tadına varmak istiyorsan pipoyla ilgilenecek ve özen göstereceksin. Gereken özen ve ilgiyi gösterdiğinde hazırlığını tam yaptığında ağzına aldığın ilk andan itibaren sana bir tat verecek ve seni her açıdan tatmin edebilecektir. Bunun farkında olan pipo kullanıcısı piposunu hazırlarken özenli ve ilgili olması gerektiğini iyi bilir.

Pipo kullanıcıları şekil ve estetiğe de dikkat ettiğinden pipo tarz ve modelleri çok çeşitli ve güzeldir. Ama her güzelliğin bir bedeli olduğu gibi bu güzelliğinde bedeli vardır. Ondan dolayı pipo fiyatları biraz yüksektir. Şöyle diyebilirim ki 100 TL’ ye pipo bulabilirken 1000 TL’ ye de bulabilirsiniz. Niye bu kadar fark var diyecek olursanız da yapıldığı malzemeden kullanıldığı maddeye kadar hepsi özenle seçilmekte ve işlenmektedir. Ayrıca her bütçeye göre seçenek sunabilmektedir. Size en çok tercih edilen ucuz 5 pipo marka ve modeli belirteyim biraz da ondan bahsedeyim.  Corn COB Missouri modeli pipo, Marcus Corn COB modeli, Little Devil Cutty Corn COB modeli pipolar ve Meerschaum marka lüle taşı pipolar uygun fiyatlarla alabileceğiniz pipolardır. Bu markalar da filtre olmayan yeni başlayanlar için daha uygun olabilecektir.

Pipo sevenler ve uzun zamandır pipo içenler bu marka pipoları tercih etmeyeceklerdir. Çünkü onlara alıştıkları tat ve hazzı veremeyecektir. Pipolarda alınan tat çok önemlidir. Bu yüzdendir ki en ince ayrıntısına kadar tüm detaylar düşünülerek pipo satın alınır ve hazırlanır. Bu durumlar dâhilinde ucuz markalarda kullanılabilecek en uygun pipolar lüle taşından yapılan pipolardır. Bu pipoları da sert seven pipocular beğenmeyeceklerdir. Tütünü nemli ve ıslak tuttuğundan sert sevenlere sert bir tat vermeyeceğinden hoş bulamayacaklarıdır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ