Web sitemize hoşgeldiniz.

En Çok Tercih Edilen 5 Pipo Sehpası Modeli

Ülkemizde tütün kullanımının ve yetiştirilmesinin yapıldığı bir yer olmasına rağmen sigara ve nargile hariç tütün ürünü kullanımı yok denecek kadar azdır. Son zamanlarda meraklısının ortaya çıktığı pipo ve puro gibi tütün ürünleri kullanımı artmaktadır. Bununla birlikte birçok pipo, puro, sigara ve nargile aksesuarları ticareti ve üretimi yapılmaktadır. Evet pipo son zamanda kullanımı artmış ve aksesuar üretimi de artmıştır. Pipo aksesuarları fiyat konusunda biraz yüksek olan bir sürü ürün arasında yer almaktadır. Pipo kullananları tarafından özenle temizleyip saklamalıdır. Çünkü pipo içerken ısınabileceğinden ağızlık ile tütün haznesi arasındaki mesafenin uzaması ve sarkması hiç istenmeyen bir sorundur.

Pipo dinlenmesi denilen bir süreç vardır. Pipo dinlenmesi demek piponun içildikten sonra temizlenip temizlendikten sonra en az 24 saat yapıldığı maddenin ve kullanılan tütünün sağladığı nem gibi diğer koşulların da ideal değerlere gelmesidir. Bir piponun ideal değerlere gelmesi şarttır ki pipoyu sağlıklı bir şekilde defalarca kullanılabilsin. O yüzden de gerekli olan aksesuar pipo sehpası ya da pipo koltuğu diye adlandırılan eşyanın elde edilip kullanılmasıdır. En çok tercih edilen 5 pipo sehpası modelini size anlatmak istiyorum. Bunlardan ilki masif teak ağacından yapılan tütün haznesi de bulunan pipo sehpası en çok tercih edilenler arasındadır. Pipo ahşap tütün kabı 6004 kodlu modeli en çok tercih edilen modeldir.

Tercih edilen pipo sehpa modelleri arasında pipo stand 7487 kodlu cevizden yapılan bir üründür. Uygun fiyatıyla bu da en çok tercih edilenler arasındadır. Bir diğeri de pipo koltuk 4 tane pipo için kullanılan Diogonel masif teak ağacı, 6094 numaralı model de tercihler arasındadır. Pipo koltuk masif teak ağacından yapılan altılı 6014 serili modelde tercihler arasında 4. sıradadır. Son olarak da katlanabilir plastik pipo sehpaları da 8404 serili modeller çok uygun olan fiyatlarıyla tercih sıralarında yer almaktadır. Kısacası pipo sehpalarında ya da koltuklarında tercihler böyle ancak kişiler kendi zevk ve bütçelerine uygun satın almakta ve kullanmaktan vazgeçmemektedirler.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ