Web sitemize hoşgeldiniz.

Doğal Makyaj Altı Bazı

Makyaj bir bayan için en önemli unsurlardan biridir. Makyajın kalıcı olması ve doğal görünmesi çok önemlidir. Makyaj yapan kişi makyaj tekniklerini ne kadar iyi bilirse o kadar doğru makyaj uygulaması yapar ve olduğundan çok daha iyi görünmenin yollarını bulabilir. Makyaj ürünlerini iyi tanımamız ve nerede neyi kullanmamız gerektiğini iyi bilmemiz gerekir. Bu nedenle makyaj altı bazları da makyaj yapmadan önce kullanmamız gereken ürünlerden biridir. Makyaj aştı bazı makyajın kalıcı ve kusursuz olmasını sağlar. Yüzünüzün pürüzsüz görünmesini istiyorsanız bu baz kremleri kullanabilirsiniz. Makyaj altı bazını doğal yollardan kendi yönteminiz ile evde hazırlayabilirsiniz. Doğal makyaj altı bazı ile yüzünüzü koruma altına alacak ve çok daha iyi görüneceksiniz. Cildinizdeki tahrişi önlemede etkili olan doğal içerikli ürün ile kadınlar ve makyaj uzmanlarının vazgeçilmez unsuru haline gelmiş olan kremin yapımı oldukça kolaydır. Doğal makyaj altı bazı hazırlanışı ile ilgili detaylar ve ihtiyacınız olan bilgiler aşağıda belirtilmiştir.

Doğal Makyaj Altı Bazı Yapımı ve Malzemeleri

  • 15 gr bal mumu
  • 15 miligram tatlı badem yağı
  • 20 gr shea butter – kalite yağı
  • 25 gr mango butter

Bazın hazırlanışı: Cam bir kase alın ve bal mumunu içine koyun. Daha sonra benmari usulü erimesini sağlayın. Eriyen balmumuna mango yağını, badem yağını ve shea yağını ilave edin ve krem haline gelene kadar güzelce karıştırın. Karışımı tahta kaşık ile yapmaya özen gösterin. Karışım çok sert şekilde olduysa azar azar tatlı badem yağı koyup yumuşamasını sağlayabilirsiniz.

Makyaj altı bazınızı bu şekilde doğal yollarla hazırladıktan sonra makyajınızın pürüzsüz ve kalıcı olması için temiz cildinize makyaj yapmadan önce sürebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ