Web sitemize hoşgeldiniz.

Balık Burcu Diyeti

5 Haziran 2018

Şekerle arası oldukça iyidir bu yüzden vücut tipi çok çabuk kilo almaya yatkındır. Bu burca sahip üyelerin hepsi hareketsizliği tercih eder, hareket etmekten hoşlanmaz. Metabolizmaları neredeyse hiç çalışmaz çok yavaştır.

O kadar duygusaldır ve kendi içine kapanıklardır ki bazen kendilerini bile hissetmezler, bedenlerinin farkında varmazlar.

Balık burcu diyetine sadık kalacaktır, eşine olduğu gibi. Sıkılmaması gerekiyor yoksa diyeti bırakır. Onun için en uygun diyet, kuruyemişlerle sıralı bir diyettir. Badem, ceviz, fıstık gibi.

Sabahları şekersiz çayının yanında mutlaka bademi eksik etmemesi gerekiyor. Ara öğünlerinde bile kuruyemişlere başvurabilir. En sevdiği tatlı olduğu için önce ondan vazgeçmesi gerekiyor. Tabi ki de egzersiz yapılmadan zayıflanamayacağını herkes biliyor. Balık burcu diyetle birlikte egzersizde yapması gerekiyor. O kadar duygusal yapıya sahiptir ki spor yapmasının arkasında ki neden bile bu konudur.

Su aktiviteleri balık burcunu iyi hissettirecektir. Yüzme, sörf ve dalma gibi faaliyetler balık burcuna huzur verecektir. Balık burcu diyeti devam ettirmekte ciddi anlamda zorlanır. İsteksizdir, kendisini aynada gördüğü zaman başına saksı düşerek kendini toparlayacaktır. Azimli olmadığı için pek bir çaba göstermeyecektir, yavaş yavaş kilo verecektir. Balık burcunun kararsızlıkları yoğun olduğu için yaptığı diyetten başka bir diyete böyle devam edecektir. Birazcık hareket etse kilo problemi olmayacaktır, ama üşenmede üstlerine yoktur. Çalışkanlardır oysa hareket yönünden de çalışkan olsalar her şey istenildiği gibi devam edecektir.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ