Web sitemize hoşgeldiniz.

Ağlamama Challange Enes Batur

Enes Batur Ağlamama Challange adlı Youtube videosunda, 4 adet duygusal video izleyerek ağlamamaya çalışmaktadır. Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? Adlı filmi de çekilerek, genç yaşta hayat hikayesi çekilen youtuberlardan biri haline gelmiştir. Ağlamama Challange videosu 6.5 milyon izlenmeye ulaşmıştır. İlk videoda küçük bir kızın babasına olan sevgisi konu alınıyor. Ancak videoda küçük kızın babası işi ve sahip olduğu para hakkında yalan söylemektedir. Küçük kızının en iyi koşullarda yaşamasını sağlasa da kendisi için hayat çok zordur. Babası mutlu değildir ve çok zor koşullar altında çalışmaktadır. Küçük kız bunun farkındadır ve bunu günlüğüne not eder. Videonun sonunda babası küçük kızın bu yazdıklarını okur ve çok duygulanır. Baba kızın sarılarak sonlandığı videoda Enes Batur ağlamamıştır.

Ağlamama Challange’da Hangi Videolar Var?

Ağlamama Challange videosunda 4 adet video bulunuyor. Bu videoların hepsi çok duygusal. Enes Batur ağlamamaya çalışıyor. İlk video babasını çok seven ama babasının mutlu olmadığını bilen küçük bir kız hakkında. Küçük bir kızın yazdığı notlarda, kendisi hakkında neler düşündüğünü gören baba çok duygusallaşıyor ve sonunda sarılıp ağlıyorlar. 2. Videoda ise bir baba, çocuğunu refah içerisinde yaşatamıyor ve hep para vermeyi öğretiyor. Bir kutu içerisine hem oğlu hem de babası para atıyorlar. Oğlu bu durumdan iyice sıkılıyor ve artık babasına neden biz zengin değiliz diye soruyor. Babası ona tavsiyeler ve öğütler verse de, artık oğlan zengin olmayı kafasına takıyor. Zengin olup döndükten sonra babasının tüm bunları bağış için yaptığını görüp duygulanıyor. 3.videoda ise güvenlik kamerası sayesinde, her gün dükkanının önünden kovduğu evsizin aslında nasıl biri olduğu gözler önüne seriliyor.  Son videoda ise her gün iyilik yapan bir adamın yıllar sonra bu iyiliğinin karşılığını alması görülüyor.

Enes Batur Ağlamam Challange’da Ağlıyor Mu?

Enes Batur tüm videolar da çok duygulansa, 4 videonun sonunda ağlamamayı başarıyor. Ağlamama Challange’ı kazanan Enes Batur, 4 duygusal video izleyerek ağlamamayı deniyor. Ağlamama Challange videosu 27 dakika 47 saniye sürüyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ