Web sitemize hoşgeldiniz.

Vertigo Pipo Çakmak Alınır mı? Özellikleri ve Fiyatı

Pipo yakmak, içmek kadar ince bir iştir. Bazı pipo kullanıcıları pipolarını kibrit ile yakmayı tercih etseler de genellikle özel pipo çakmakları ile bu işlem yapılmaktadır. Kibritin kendi dumanı piponun içindeki tütünün tadında az da olsa bir değişikliğe sebep olmaktadır. Ancak yine de bir pipo çakmağına sahip değilseniz kibrit ile yakmak için kibriti ateşledikten sonra bir süre havaya tutarak üzerinde bulunan gazın uzaklaşmasını sağladıktan sonra piponuzu ateşlemelisiniz. Kibriti dairesel hareketlerle her yer eşit miktarda yanacak şekilde tütününüzü yakabilirsiniz.

Vertigo marka pipo çakmakları

Vertigo markası müşterilerine ucuz ama kaliteli ürünler sunmayı amaçlamaktadır. Piyasada kalitesi oldukça yüksek olarak tanınan vertigo çakmaklar pek çok çeşidiyle hizmet vermektedir. İnternet üzerinden de rahatlıkla ulaşabileceğiniz vertigo markalı pipo çakmakları çeşitleri arasında seçim yapabilme imkanını da sunmaktadır. Pipo yakmanın da pipo içmek kadar ince bir iş olduğunu bilen pipo kullanıcıları mutlaka bu iş için en uygun seçimi yapmak isteyeceklerdir. Aksi halde pipo içmek bir zevkten çıkıp bir işkenceye dönüşebilir. Vertigo markalı pipo çakmakları bu iş için özel olarak üretildikleri için tütünün tadında herhangi bir bozulmaya neden olmazlar. Marka çakmaklarda kullandığı renk ve desenler ile her cinsiyet ve yaş grubundan olan müşterilerine hitap etmektedir.

Vertigo marka pipo çakmaklarının özellikleri

Çakmakların en büyük özelliklerinden birisi yüksek ateş ısılarıdır. Yaklaşık 2500 derece gibi bir ısı söz konusudur. Alev mavi renkli olup pipo için en etkili sonuçları sunmaktadır. Ateşleme sistemi mayetörlüdür. Yakıt miktarını ayarlamak için bir buton bulundurmaktadır. Bu şekilde ısı ayarınızı kendiniz seçmektesiniz. Yakıt seviyesini gösteren pencere şeffaftır. Gazınızın miktarını bu sayede görebilirsiniz. Ürünler aynı zamanda hem bütan gazı hem de sıradan gaz ile çalışmaktadır. Çakmakların alevi rüzgardan hiçbir şekilde etkilenmez. Tek seferde alevi elde edebilirsiniz. Ürünün gaz dolumunu kendiniz yapabileceğiniz gibi servis aracılığı ile de bunu gerçekleştirebilirsiniz.  Çakmaklar aynı zamanda puro çakmağı olarak da kullanılabilirler. 70 gram ağırlıkları ile oldukça hafiftir her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Ürünlerin 1 yıllık garantisiyle birlikte fiyatları da oldukça uygundur.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ