Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün Keyfi İçin Pipo ya da Bong

Tütün içme keyfinizi iki katına çıkaracak olan bong çeşitleri dünyada hızla yayılmaya devam ediyor. İlk olarak doğu ve Asya ülkelerinde çıktığı düşünülen bu ürünler giderek dünyada popülerleşmeye devam ediyor.

Özellikle gençler arasında oldukça moda olmaya başlayan bu ürünleri gördüğünüzde ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Kullanımı Hakkında Bilgi

Bong şişesi olarak da bilinen bu ürün tütün içmenize yarayan bir araçtır. Nargile ya da pipo aksesuarları kültüründen aşina olduğumuz bir ürün aslında. Kullanımı çok basit ve hiçbir zorluğu yok.

Bu ürünün en güzel özelliği kendinden başka hiçbir aparatı olmamasıdır. Yani tek bir ürünle hiçbir başka ürün kullanmadan tütün keyfinizin tadını çıkarabilirsiniz. Kullanımı ve hazırlanışı ise oldukça basittir. Bong şişesi içinde tütün haznesi bulunur ve bu hazneye küçük parçalara ayırmış olduğunuz tütünü yerleştirirsiniz. Daha sonra su konulacak haznesine de suyu doldurduktan sonra tütününüzü yakıp dumanı içinize ağızlık kısmından çekebilirsiniz. İşte kullanımı bu kadar basit olan bu ürünün taşınması da çok kolaydır. Hafif ve taşınabilir boyuttadır. Arabanızla seyahat ederken yanınıza alabilirsiniz. Evinizin bir köşesinde kullanmadığınız zaman saklayabilirsiniz. Sizin için hiçbir şekilde zorluk çıkaracak bir ürün değildir. Tüm bunlar bong satın almak için bütün haklı sebepleriniz olabilir.

Cam Bong ve Diğer Çeşitleri

Farklı malzemelerden yapılmış bong şişesi çeşitleri vardır. Şekil olarak hepsinin şekli neredeyse aynıdır. Fakat yapıldıkları malzemelere göre bazı değişiklik gösteren özellikleri vardır.

Bong yapımında kullanılan en bilindik malzemeler cam ve plastiktir. Bunun haricinde akrilik ve seramikten yapılanları da mevcuttur. Cam bongşişesi olarak bilinen çeşidi bongun en çok tercih edilen ve en pahalı çeşitlerindendir. Ürüne bu kadar talep olmasının sebebi ise görüntü olarak çok şık durması ve temizliğinin kolay yapılıyor olmasıdır. Camdan yapılmış bongları kolayca suyla temizleyebilirsiniz.

Bir de plastikten yapılanlar var demiştik. Esnek yapısıyla istediğiniz şekilde çanta veya bavulunuza bile sığdırabilirsiniz. Cam gibi kırılma riski yoktur. Fakat temizliği biraz zordur. İçerisinde kalan tütün kalıntıları uzun süreli kullanım için sağlığınıza tehlike oluşturur.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ