Web sitemize hoşgeldiniz.

Tiryakilere Ne Alınır?

Özel günlerde sevdiklerine hediye almak isteyenler eğer karşılarındaki kişi sigara veya tütün ürünleri kullanıyorsa şanslı olarak addedilebilir. Çünkü piyasada tiryakiler için alınabilecek çok değişik hediyelik eşya seçeneği vardır.

  • Bütçenizi belirledikten sonra arama yapmanız sizin için daha iyi olur çünkü burada çok geniş bir fiyat aralığı bulacaksınız.
  • Seçtiğiniz ürün ne olursa olsun öncelikle alacağınız kişinin beğenilerine göre hareket etmelisiniz.
  • Ucuz hediyelik eşya alacağım diye kötü bir ürün alırsanız kalitesi uzun süreli kullanıma yetmeyecektir.

Pipo Çeşitleri Nelerdir?

Pipo, tutkunları için yaşam tarzı haline gelen bir aksesuardır. Amerika’daki kabilelerin dini törenlerinden çıkıp bugünlere kadar gelen bu tütün içme aracı artık şık bir hediyelik eşya olarak raflardaki yerini almıştır.

Briardan Yapılan Pipolar: Briar, gül kökü olarak tabir edilen bir ağacı işleyerek elde edilen bir malzemedir. Pipoya ahşap özelliği katar. Dünya’da pipo yapımında en çok kullanılan malzemeler arasındadır.

Lületaşından Yapılan Pipolar: Bir yeraltı kaynağı olan lületaşının işlenmesi ve şekil verilmesi sonucu ortay çıkan pipolardır. En büyük özelikleri hafif ve gözenekli olmalarıdır. Ancak bu özellikleri yere düştüklerinden çabuk kırılmalarına sebep olabilir.

Puro Aksesuarları Nelerdir?

Puro sevenler için özel olarak üretilen aksesuarlar vardır. Çünkü purolar, içimi ve boyutu açısından diğer tütün ürünlerine göre farklılık gösterir. En kaliteli purolar Küba’da üretilir. Puro aksesuarları olarak sayabileceğimi ürünler de şunlardır.

  • Puro çakmakları,
  • Puro küllükleri,
  • Puro sehpaları

Sigara Tabakalarının Çeşitleri Nelerdir?

Son dönemlerde özellikle sarma tütün içiminin çoğalmasıyla birlikte tabakalara olan yönelim de artış gösterdi. Yeni nesil, sigara tabakalarının desenli ve renkli çeşitlerine özel bir ilgi gösteriyor. Kısaca iki tane sigara tabakası modelinden bahsedelim.

Klasik Modeller: En eski sigara tabakaları olan bu modeller hala satış sayısı olarak üst sıralardadır. Koyu renkler tercih edilen bu sigara tabakalarının dış kısmı metal yüzeyi ise plastik kaplama olur.

Kaplamalı Sigara Tabakaları: Suni deri veya süet gibi ürünlerle kaplanan sigara tabakaları da çok şık gözükür. Hediyelik eşya arayanlar bu modelleri işlemeli olanlarını inceleyebilirler.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ