Web sitemize hoşgeldiniz.

Sevgilinize Birden Çok Hediye Vermenin Yolu; İçki Matarası Setleri

Özel günlerin sayısı ülkemizde bir hayli fazladır. Bu nedenle her özel günde ayrı bir hediye almak ve hepsi için özel tasarımlar oluşturmak son derece zordur. Sizi bu dertten kurtaracak olan hediyelerin başında da içki matarası setleri gelmektedir. İçki matarası setleri son zamanlarda popüler olsa da hala özelliğini ve farklı bir hediye olması özelliğini korumaktadır. Bu nedenle hediyelik içki matarası almak isteyenler için internet sitelerine göz atmaları gerektiğini ya da tobacco shoplardan bu hediyeleri kolaylıkla temin edebileceğini söyleyebiliriz. Üstelik desen desen, renk renk bulabileceğiniz gibi hem kadınlara hem de erkeklere yönelik modeller de bulabileceksiniz.

İçki Matarası Setleri İçerisinde Neler Vardır?

İçki matarası setleri içerisinde bir çok farklı ürün olduğu için genelde hediye olarak alacaksanız tekli almanızdan ziyade takım olması açısında set olarak almanız daha şık bir hediye olmasını sağlayacaktır. Ayrıca bazı mataralar set olarak geçmese de bardaklı içki matarası olarak da geçmektedir. Yılbaşının da yaklaştığı zamanlarda son derece iyi bir armağan olacak içki matalaralarının içerisinde şunlar vardır:

  • Seçtiğiniz tasarımlı matara
  • İkili ya da dörtlü bardak takımı
  • Huni
  • Eşantiyon olarak çakmak, kalem ya da anahtarlık

Saydığımız eşantiyonların hepsi kimi setlerde tamamen olurken kimi setlerde de sadece bunlardan biri yer alır. Malzeme ne kadar artarsa setin fiyatı da doğal olarak o kadar artacaktır. İstediğiniz ürünü tercih edebilir ve dış özellik olarak da gümüş içki matarası, cam içki matarası, deri kaplama içki matarası gibi farklı kaplama modellerini tercih edebilirsiniz. Boyutlarını da takım içerisinde seçebilir ve hacmini siz belirleyebilirsiniz.

İçki Mataranıza Nasıl Bakmanız Gerekir?

İçki mataranıza özenle bakmak istiyorsanız kesinlikle içerisine alkol dışında bir sıvı koymamalısınız. Özellikle cola gibi asitli içecekler iç kısmında kararma yapabileceği için çelik kaplama mataranızın fazla dayanmasını ve uzun ömürlü olmasını istiyorsanız asitli içecek ya da meşrubat benzeri içecekleri de koymamalısınız. Koyduğunuz içkinin de günlerce ve haftalarca bekletilmesine izin vermemeli ve düzenli olarak yıkamalısınız.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ