Web sitemize hoşgeldiniz.

Puroların ve Pipoların Vazgeçilmez Yan Ürünleri

Puro ve pipo içimi için gerekli olan ürünler arasında pek çok farklı ve işlevsel tasarım bulunuyor. Sadece puro içimi için özel olarak üretilen yan ürünler arasında puro makasları, puro deliciler, puro nemlendiricileri, puro çakmakları ve puro kılıfları yer alıyor.

Puro içimi için sırası ile puro makasları ve deliciler ve puro çakmakları gerekiyor. Puronun ağız kısmını açmak içim gerekli olan makaslar ile birlikte daha rahat bir içim de puro deliciler kullanılıyor. Puro her çakmak ile yakılamıyor. Bu yüzden de alevi güçlü olan bir puro çakmağı kullanılması gerekiyor. Puro ürünleri arasında puroların doğru bir şekilde taşınması ve saklanması için de puro saklama kılıfları ve puro nemlendirici gibi ürünleri almak gerekiyor. Puro saklama kılıfları hem tekli hem de çoklu olan deri model tasarımları ile hediyelik eşya sitelerinde bulunuyor.

Pipo İçin Gerekli Yan Ürünler

Pipo için gerekli yan ürünler arasında ilk olarak pipo temizleme çubukları ve pipo kaşıkları yer alıyor. Her kullanım için bu iki ürün mutlaka gerekli oluyor. Diğer ürünler ise pipolarınız için yine vazgeçilmez seçeneklerden oluşuyor. Söz konusu seçenekler arasında pipo filtreleri, pipo çakmakları ve pipo sehpaları yer alıyor. Pipolarınızın dinlenmesi için suar ağacından üretilen bu sehpalar aynı zamanda oldukça dekoratif ürünler arasında yer alıyor. Tüm bu ürünleri çeşitli web sitelerinden temin edinebiliyorsunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ