Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipoya Yeni Başlayanlar

Pipo içimi oldukça keyifli ve sigara kullanımına göre daha farklıdır. Pipo içmeye yeni başlayanlar, başlarda pipoyu nasıl içeceklerini anlayamasalar ve tütün konusunda seçim yapamıyor olsalar da zamanla bu konularla ilgili bilgi sahibi oluyorlar.

Hediyelik eşya seçimlerinizin içerisinde de bulabileceğiniz puro, pipo çeşitleriyle, pipoya sizi yansıyan pipo modeliyle başlamanızı öneririz.

Pipo içmek kadar alacağınız piponun markası ve kalitesinin de önemli olduğunu unutmayın. İlk başlarda içerken zorlanacağınızın aksine zamanla pipo kullanmaya bayılacaksınız.

Pipo Nasıl içilir, Nelere Dikkat Edilmelidir, Pipo tütün seçimi

İlk başlarda pipo kullanırken zorluk çekebilirsiniz fakat o kadar zor olmadığını hatta keyifli olduğunu içmeye başladığınız günden itibaren anlayacak ve piponuzu yanınızdan ayırmayacaksınız. Piponuzun başındaki çukur kısma pipolar için özel satılan tütünlerden alacaksınız. Bu tütünlere internet sitesinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Başlangıçta tütün seçimini iyi yapmalı ve tütünün içeriğinin hafif olmasına da dikkat etmelisiniz. Başlangıçta hafif kullandığınız tütünleri pipoya alıştıkça oranı biraz daha yüksek tütünlerle devam edebilirsiniz.  Pipo tütün seçimi yapmak için interneti kullanıp bilgi sahibi olabilirsiniz. Pipo kullanırken dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur ise çakmağınızı sürekli yanınızda bulundurmanızdır. Bekleterek içeceğinizi pipo, 5 dakika arayla içerseniz sönecek ve tekrar ateşlemek zorunda kalacaksınız. Eğer piponuzu sürekli içecekseniz bir ateşleme yapmanız yeterli olacaktır.

Pipo Modelleri

Sizlere de bahsetmiş olduğumuz gibi başlangıçta pipo seçerken internet sitesinden yardım alabilir ve pipo modelleri ve markaları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Zevkinize ve karakterinize hitap edecek her türlü pipoya internetten sahip olabiliyor, kolaylıkla sipariş ederek ürününüze ulaşabiliyorsanız.

Sizin için önemli olan pipo seçimlerini ilk kullanmaya başladığınızda dışarıdan alacağınız kalitesiz pipoları kullandığınız da anlayacaksınızdır.

 Davidoff Pipoları: Davidoff pipoları tercih etmeniz gereken pipo çeşitleri içerisinde yer almaktadır. Kullanmaya başladığınızda rahat kullanımını ve farklı yapılarıyla sizi kendine bağlayacak olan bu pipolar kalitesi, görünümü ve farklılığı ile sizi hayran bırakacaktır. Malzeme içeriği ahşap ve yaban gülü kökünden yapılmaktadır. Almış olduğunuz o kokuda sizi etkileyecektir. Doğal ve güzel renkleriyle kalitesini fiyatlarına yansıtan bu pipolara internet sitesinden göz atmalısınız.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ