Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipolar ve Purolar İçin Vazgeçilmez Ürünler

Pipo ve puro kullanımı çok fazla yaygın değil ancak tütün içme kültürünün bir parçası olan bu ürünleri kullananlar da vazgeçemiyorlar. Bu ürünleri tüketirken daha rahat ve doğru bir içim için yan ürünleri de almak gerekiyor. Sitelerde gül ağacı kökünden yapılma uzun saplı ya da geniş ağızlı tasarımlara sahip pek çok pipo modeli bulunuyor.

Piponun Yanında Gerekli Ürünler

Pipo temizleme çubukları, pipo filtreleri, pipo sehpaları, kaçıkları ve pio çakmakları pipo ile tütün tüketenler için vazgeçilmez öğeler. Pipo temizleme çubuklarını her kullanımdan sonra mutlaka kullanmanız daha sonra piponuzda ciddi tıkanıklarının oluşmaması için gerekli. Pipolarına tütün koymaya yarayan ve içim sırasında da tütünü bastırmak için kullanılan pipo kaşıkları da oldukça gerekli ürünler arasında.

Piponuzu kolayca yakmak için de pipo çakmağı ve pipolarınızın kullanılmadığı zaman da doğru bir şekilde dinlenmesini sağlayan pipo sehpaları oldukça işlevsel ürünler arasında yer alıyor. pipoların orta kısmında bulunan ve zaman zaman değişmesi gereken ürünlerden olan pipo filtreleri de oldukça gerekli ürünler arasında yer alıyor.

Puronun Yanında Gerekli Ürünler

Purolarınız için gerekli olan ürünler arasında puronuzu doğru bir şekilde yakmak için puro çakmakları ve içilmediği zamanda da dinlenmesi için puro küllükleri bulunuyor. ayrıca puroların doğru bir şekilde saklanması ve taşıması için tekli ya da çoklu puro saklama kılıfları da olmazsa olmazlar arasında bulunuyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ