Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo ve Puro Sevenler İçin Hediyelikler

Hediyelik eşya seçimleriniz sevdiklerinizin ihtiyaçları doğrultusunda olduğunda oldukça uygun seçenekler de bulmanız olası. Özellikle pipo ve puro içenler için uygun olan

  • Pipo yan ürünleri
  • Puro yan ürünleri
  • Tütün yan ürünleri
  • Şarap setleri gibi hediyelik eşya seçenekleri ile en düşünceli hediyeyi de vermiş olacaksınız.

Puro Kullananlar İçin Yan Ürünler

Değişik hediyelik eşya seçenekleri arasında yer alan puro yan ürünleri sadece bu alışkanlık için özel olarak üretiliyor.

Puro kesiciler: puroların içimi için gerekli olan puro kesicileri, ağzı sadece purolara özel olarak yapılmış bir makas biçiminde üretiliyor. Bu kesiciler ile puronun ilk içimden önceki kapalı olan ağzını açabiliyor ve daha sonraki içim için de yanmış olan bölgeyi kesebiliyorsunuz.

Puro deliciler: puronun rahat içilmesi ve yanması için iğne şeklinde olan puro deliciler de bu alışkanlık için olmazsa olmaz ürünler arasında yer alıyor.

Puro kılıfları: puroların düzgün bir şekilde taşınması veya muhafaza edilmesi için tekli, üçlü veya beşli olarak üretilen bu ürünler de puro içenler için oldukça gerekli ürünler arasında yer alıyor. Purolar için ayrıca puro küllükleri, puro çakmakları, puro nemlendiricileri gibi yan ürünler de bulunuyor.

Pipo İçenler İçin Gerekli Ürünler

Pipo içenler için gerekli olan ürünler arasında;

  • Pipo temizliğinde her kullanımdan sonra gerekli olan pipo temizleme çubukları
  • Pipo ile içilen tütünün zararlı etkilerini azaltan bir ürün olan pipo filtreleri
  • Pipoların doğru saklanması ve dinlenmesi için gerekli olan pipo sehpaları
  • Pipolara tütün konması ve için sırasında da tütünü bastırmak için gerekli olan pipo kaşıkları
  • Piponun yanması için uygun bir tasarıma sahip olarak üretilen pipo çakmakları gibi ürünler bulunuyor.

 Tütün ürünleri kullananlar için aynı zamanda ucuz hediyelik eşya çeşitleri arasından da seçim yapılabilir. Söz konusu hediyelikler arasında tütün keseleri, küllükler, Zippo çakmak çeşitleri gibi seçenekler yer alır. İster ucuz ister pahalı olsun hediyelinizi verirken mutlaka bir hediye paketi ve not ile vermeniz de tavsiye edilmektedir. Hediyeliklerinizi için online mağazaları da tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ