Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Sehpası Çeşitleri ve Fiyatları

Pipo denince içimi zevkli kullanımı klas bir üründür. Bundandır ki birazda pahalıdır kullanımı sadece pipoyu aldım bitti diyemezsiniz. Birçok aksesuara ve eşyaya ihtiyaç duyar örneğin: pipoyu kullanmıyorsunuz nereye koyacaksınız, ya da pipolarınızı misafirlerinize ve arkadaşlarınıza gösterip hava atmak istiyorsunuz işte o zaman kesinlikle bir pipo sehpasına ihtiyacınız var demektir. Bu yüzden pipo aksesuarları olabildiğince ihtiyaç meselesi olabilmektedir. Pipo sehpası, pipo koltuğu gibi çeşitli şekilde adlandırılan eşyalar pipo aksesuarları diye adlandırılır. Pipo içildikten sonra dinlenmesi gereken bir eşyadır. Yani gün içinde bir kez yakılması ile içildiğinde bu yakılıp içilen pipo önce ağızlığı dahil her yeri temizlenmelidir. Bu temizlenmeden sonra en az 24 saat dinlendirilmesi gerekmektedir.

Piponun dinlenmesi pipo sevenler için ya da pipo kullanıcıları için bilinen bilmeyen insanların çok yadırgadığı bir süreçtir. Halbuki yadırganmayacak ve çok gerekli olan bir süreçtir. Şu süreci şöyle diyebiliriz pipoyu hazırlayıp tütünü koyup içtikten sonra pipo içilip bitirilir. Sonra da bitirilen pipo soğutulur ve temizlenir. Temizlenen pipo içindeki nemi ve diğer unsurları ideal seviyesi gelene kadar dinlenmesi gerekmektedir. Bu süreç en az 24 saat sürmektedir. İşte bu dinlenme süreci pipo sehpalarında olmaktadır. Pipo sehpası çeşitleri bir sürü model ve tarzda tercihe sunulmaktadır. Pipo sehpası çeşitleri pipolarınızı sergilemekte ve pipolarınızı dinlendirme sürecinde koyacağımız eşya çeşitleridir.

Pipo sehpası çeşitleri 50 ile 200 arasında fiyatlara satılmakta olan bir sürü model ve tarzda ürünler vardır. Genelde ahşaptan yapılan birçok piponuzu koyabileceğiniz bir sehpa olduğu gibi tek piponuzu koyup dinlendirebileceğiniz bir üründe bulmak mümkündür. Pipo sehpa çeşitleri plastik, ahşap ve metalden yapılmakta olan tekli ya da çoklu olabileceği için birçok şekilde bulabiliriz. Hem de uygun fiyatlarla satılmakta olan bu pipo sehpaları insanların isteğine göre hazırlanabilmektedir. Bu pipo sehpalarını kullanmamızdaki amacı piponun ağızlık ve tütün haznesinin zarar görmemesini sağlamaktır. Böylece pipo sehpaları piponun tütün haznesi ile piponun ağızlığı arasındaki bağlantı noktası gevşemez ve zarar görmez. Bu da piponuzun uzun süre kullanmanızı sağlayacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ