Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Sehpaları Fiyat Aralığı Ne Kadar?

6 Ağustos 2017

Pipo uzun saplı ve yarım yuvarlak tütün koyma haznesine sahip bir tütün içme aparatıdır. Haznenin içine konulan tütünün yakılma ile birlikte tütün içimi sağlanır. Ancak her tütün aparatında olduğu gibi bir çok püf noktası vardır. Örneğin tütün üstünde alev var iken tütün içinize çekmemeniz gerektiği ya da filtre kullanımı sayesinde kuru bir pipo içimi sağlayabileceğiniz gibi aynı zamanda pipoların bir çok aksesuarları vardır. Pipo sehpası da pipo aksesuarlarından biridir. Duyunca bir çok insana gereksiz gelse de aslında pipo sevdalıları için oldukça önemli aksesuarlardan biri.

PİPO SEHPASI NE İŞE YARAR?

Pipo özel bir tasarıma sahip bir çeşit tütün içme aracıdır. Çoğu el işçiliği ile yapılır. Bu yüzden pipolar sanıldığında daha narin tütün aparatlarındandır. Tütünün dikkatli doldurulması, dikkatli yakılması son derece önemlidir. Piponuza vereceğiniz herhangi küçük bir zarar bile size tütünün acılaştırılmış halinde bir içim sunar. Bu yüzden piponuzu koyduğunuz yere bile dikkat etmeniz gerekiyor. Bu konuda ise pipo sehpası devreye giriyor. Pipo sehpası temizleme işleminden sonra kullanmadığınız zamanlar için piponuzu koyabileceğiniz yer görevini görüyor. Her ne kadar kulağa gereksiz gelsede pipoyu sehpası dışında bir yerde muhafaza etmek, piponun zarar görmesine ve piponuz için sehpa olarak kullandığınız eşya üzerinde kötü koku bırakmasına sebep olur. Aynı zamanda birden fazla pipo kullanıyor iseniz pipo sehpasından rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz.

UCUZ PİPO SEHPALARI

Pipo sehpaları pipolarınızı koyabilmeniz için üretilmiş özel sehpa çeşitlerindendir. Geneli el yapımı olan pipo sehpaları ahşaptan yapılırlar. Çünkü pipo için gereken hassasiyet ahşap malzemeler ile sağlanabilmektedir. Pipo sehpası piponun zarar görmeden muhafaza edilmesini sağlar. Çünkü zarar görmüş bir pipoyu kullanmak ağzınızda ciddi derecede acı bir tat ve kötü bir koku bırakacaktır. Bu yüzden piponun zarar görmemesi oldukça önemlidir. El yapımı olduğu için pipo sehpasını ucuza bulmak biraz zor bir durumdur. Aynı zamanda ucuz pipo sehpaları piponuz için çok güvenli olmayabilir ve piponuza zarar verebilir. Bu yüzden pipo sehpası seçimi son derece dikkatli yapılmalıdır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ