Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Koleksiyonu Olanlar

Pipo koleksiyonunuz mu var? Yoksa sizde mi pipo koleksiyonu yapmak istiyorsunuz? ya da puro mu, ama pipo mantıklı…

Hediyelik eşya içerisinde de yerini almış olan pipo son yılların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Pipo koleksiyonu yapmak çılgınca olsa da pipo kullananların hobisi olarak bilinmektedir. Pipo kullanan kişiler bilirler ki pipo kullanmaya bir kere başladığınızda çok hoşunuza gider ve pipodan vazgeçemez içtiğiniz her an sizin için keyifli olur.

Pipo koleksiyonunuz varsa ya da pipo koleksiyonu yapmak istiyorsanız pipo yanında pipo sehpalarına da yönelmeniz gerekmektedir.

Pipo İçin Doğru Seçim

Pipo kullananların doğru seçimler yapması önemlidir. Kullandıkları pipo çeşidi yanında tütünü, çakmakları ve filtreleri de önemli bir yere sahiptir.

Ayrıca pipo kullananlar ve koleksiyonları olanlar için ise pipo sehpası da önemli yer almaktadır.

Pipo Sehpaları

Piponuzu kullandınız ve evinizin bir köşesine öylece koymak istemiyorsanız pipo sehpaları tam size göre. Alacağınız pipo sehpalarına internetten ulaşabilir ve güvenle sipariş edebilirsiniz. Bu pipo sehpaları size büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Piponuzu kullandıktan sonra sehpanıza koyacak ve evinizin bir köşesinde ekleteceksiniz. Ayrıca koleksiyonu olanlar için pipo sehpaları olmazsa olmazlardan.  Koleksiyon için birçok çeşitte pipo aldınız ve onları öylece koymamak için hazırlanmış olan pipo sehpalarına internet üzerinden sahip olabilirsiniz.

Kahverengi deri pipo sehpası: Yaklaşık 8 cm olan bu deri pipo sehpası pipo kullananlar için önemli bir yer edinmiştir. İnternette pipo sehpası araştırması yapanlar bu deri pipo sehpasını gördüklerinde seçimini bu ürün üzerinde yoğunlaştıracaklardır.  Fiyatı ile her bütçeye uygun bu sehpa 35 tl olmak üzere değerinin çok üzerinde bir kaliteye sahiptir. Yaklaşık 3 cm çapında ve 52 gram ağırlığında olan bu sehpayı piponuz için almanızı öneririz.

5’li ahşap kapaklı tütün saklama hazneli pipo sehpası: 15 cm uzunluğunda ve yuvarlak kesimiyle pipo koleksiyonu olanları derinden etkileyecek, tütün saklama kabını da içerisinde barındıran bu sehpa 144 değerinde olup kalitesini yansıtmaktadır. Pipo koleksiyonu olanlar ürünü kaçırmasın. 5 piponuzu bir arada tutabilecek ve evinizin bir köşesinde oldukça farklı bir görünüm sağlamış olacaksınız.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ