Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Filtresi Nerelerde Satılır?

8 Ağustos 2017

Pipo haznesine tütün doldurularak kullanılan bir tür tütün içme aracıdır. Ucunda yarım yuvarlak bir tütün koyma haznesi bulunan uzun başlıklı bir alettir. Haznenin içine istenen tütünün konulması ve devamında tütünün yakılması ile içilir. Aynı zamanda pipo tüketimi zararsız denemese de diğer bir çok tütün ürününden daha zararsızdır. Tütünün çok alev almaması ya da tütünde alev var iken solunmaması gerektiği ise pipo içmenin püf noktalarındandır. Zaten pipo içerken dumanı içinize çekmek son derece yanlış ve keyifsiz bir içime sebep olacaktır. Bu yüzden bir çok pipo içme yöntemi bulunmaktadır. Diğer bir pipo içme yöntemi ise pipo filtresi kullanmaktır. Pipo içen bir kesim filtreyi fuzuli bulurken bir kısmı da kullanır.

PİPO FİLTRESİ NEDİR VE NE İŞE YARAR?

Pipo filtresi kullanımı aslında pipodaki zararların azaltmasını sağlar ancak kesin bir gerekliliği de yoktur. Pipo filtresinin bir başka faydası ise içim sırasında nemi ve ıslaklığı emmesidir. Böylelikle size içim sırasında ıslaklık hissi vermez ve daha çok keyif alırsınız. Nemden ve ıslaklıktan hoşlanmayan bir çok pipo tüketicisi bu sebeple pipo filtresi kullanıyor. Ancak pipo filtresi dikkatli kullanılması gereken aparatlardandır. Çünkü belli periyotlar ile gereken filtre temizliği sağlanmadığı zaman tütünün tadını değiştirebilir. Bu da sizi pipo içimi sırasında oldukça rahatsız eder. Özellikle bazı katranlı tütünler pipo filtresinin çok çabuk eskimesine ve çabuk kirlenmesine sebep olur. Bu yüzden kullandığınız tütün çeşidine ve gün içinde pipo tüketme sıklığınıza göre filtre değiştirmenizde fayda var.

PİPO FİLTRESİ ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Pipo filtresi pipo içerken nemden ya da ıslaklıktan hoşlanmıyorsanız eğer kullanabileceğiniz bir pipo aksesuarı. Aynı zamanda kullandığınız tütünü biraz daha süzerek içmenizi sağlıyor. Ancak pipo filtresi alırken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli nokta var. Bunlardan biri aldığınız sitenin güvenilirliği. Pipo filtresi ağzınızla kullanacağınız ve içinize tütün çekeceğiniz bir aparat olduğu için kesinlikle orijinal ürünü kullanmalısınız. Aynı zamanda kaliteli bir pipo filtresi kullanmak hem daha keyifli hem de daha temiz bir içim sağlayacağı için oldukça önemlidir.   

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ