Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Çakmakları Genel Özellikleri

31 Aralık 2017

Özel olarak servis edilen pipo çakmakları çok daha keyifli bir şekilde içim sağladığından söz etmemiz gerekiyor. Pipo aksesuarları arasında çok sık tercih edilen çakmaklarla birlikte piponun tadını bozmadan yüksek alev özelliği ile birlikte sorunsuz bir şekilde kullanıma sahip olabiliyorsunuz. En özel ve yeni türleriyle birlikte güvenilir ve kurumsal hediyelik eşyalar sitelerle birlikte kredi kartına taksitle ya da uygun fiyatlar ile çakmaklarınızı alabiliyorsunuz. Çakmakları alırken dikkatli olmak gerekiyor. Sadece kurumsal sitelerden işlem yapmaya dikkat etmelisiniz. Bu şekilde sorunsuz bir şekilde pipo kullanabiliyorsunuz.

Pipo Çakmak Marka ve Modelleri

Hediyelik eşya satan sitelere giriş yaptığınız zaman burada pipo ile ilgili mera ettiğiniz her şeyi bulabiliyorsunuz. Pipo çakmakları fiyatları da sene sonu indirimlerle birlikte sizlere servis ediliyor.

Pipo Çakmağı Özellikleri Nelerdir?

Pipo çakmakları, ürünün daha hızlı bir şekilde yakmasına neden olur. Diğer çakmaklardan farklı olarak bu ürünlerin gücü daha fazladır. Tek bir seferde yüksek oranda alev çıkarır. Bu da sizlere avantaj sunar.

Vertigo Governor Siyah Pipo Çakmağı Nedir?

Son zamanların en çok tercih edilen çakmak türlerinden biri olan Vertigo Governor Siyah çakmak ile birlikte pipolarınızı hemen hızlı bir şekilde yakabileceksiniz.

Bu ürün, birinci sınıf kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

  • Paslanmaz krom gövdesi ile daha sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu da kullanıcılarına uzun süre kullanım imkanı vermektedir.
  • Pipo için kullanıma uygun olan bu çakmak altında pipo kaşığı bulunmaktadır. Bu sayede piponun içerisine tütün daha kolay bir şekilde konulabilmektedir.
  • Çakmak gaz ile çalışmakta ve bittiğinde tekrar doldurulabilmektedir. Manyetölü ateşleme sistemine sahip olan ürün, tek seferde yanmaktadır. Ateş 90 derecelik açıyla çıkmaktadır.
  • Governor takma adında üretilen çakmak, %100 orijinallik garantisi bulunmaktadır. En ideal, güvenilir ve kaliteli çakmak satın almak isteyen kullanıcılar, kurumsal sitelerde de de bulunan çakmaklardan faydalanabilirler.
  • Bu çakmak, 7 cm yüksekliğinde ve 3,5 cm genişliğindedir. 79 gram ağırlığı ve sizlere gönderilen özel kılıfıyla birlikte kolaylıkla taşınabilmekte ve her yerde kullanılabilmektedir. Kılıfı sayesinde darbe ve dış etkenlere karşı da koruma sağlanır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ