Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Aksesuarları İnternetten Alınır mı? Kaliteli midir?

Pipo Türkiye’de çok fazla kültürü olmayan bir çeşit tütün içme aparatıdır. Zevkinize göre tütün doldurduğunuz ve içtiğiniz pipo da dikkat edilmesi gereken çok fazla nokta bulunmakta. Genelde yabancı filmlerde karşılaştığımız pipo birçok aksesuara ihtiyaç duyan özel bir tütün aparatı. Pipo içenlerin kesinlikle aldığı pipo aksesuarları genelde yakmak için pipo çakmağı ya da pipo kibriti, ıslak bit tutuş sevmeyenler için pipo filtresi, temizlemek için pipo çubuğu, tütün doldurmak için pipo kaşığı ya da muhafaza edebilmeniz için pipo sehpası. Bunlar en çok tercih edilen pipo aksesuarlarından.

PİPO NASIL DOLDURULUR, YAPILMAMASI GEREKEN HATALAR NELERDİR?

Pipo zevkinize göre seçtiğiniz bir tütün ile doldurulan tütün ime aparatıdır. Ancak pipoyu doldururken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar ve yapılmaması gereken bazı hatalar vardır. Pipo ile tütün içmeden önce bunları bilmekte fayda var. Öncelikle bir pipo edindiğinizde diğer pipo aksesuarları da kesinlikle alınmalıdır. Daha sonra piponun tütün haznesini kafanızda üçe bölmeli ve ilk kata çok gevşek bir şekilde tütünü doldurmanız gerekmekte. Daha sonraki kızma biraz daha sıkı ve sonuncu kısma ise çok sıkı bir şekilde tütün doldurmalısınız. Daha sonra pipo çakmağı ya da pipo kibriti ile tütünü yakmalısınız. Ancak ateş tütünlere çok değmemeli. Tütün yakıldıktan sonra içime başlanabilir. Ama dikkat edilmesi gereken nokta eğer tütün alev almışsa kesinlikle dumanı çekilmemelidir. Bu hem size hem de piponuza zarar verir.

PİPO AKSESUARLARI İNTERNETTEN ALINIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Pipo aksesuarları dikkatle seçilmesi gereken aksesuarlardır. Çünkü hassas ve yüksek meblağlara satılan ürünlerdir. Bu yüzden internetten pipo aksesuarları satın alırken en çok dikkat edilmesi gereken nokta satıcının müşteri değerlendirmelerini okumaktır. Daha sonra seçtiğiniz pipo aksesuarının özelliklerini ve yapıldığı materyalleri iyice öğrenmelisiniz. Yani kargoyla elinize ulaşacak olan ürünü tam anlamıyla öğrenmeli, kargoda aldığınız ürün ile karşılaştırabilmelisiniz. Aynı zamanda pipo aksesuarları hassas oldukları için kullanılacak kargo şirketini araştırmakta ve gerekirse ekstra ücret ile beraber dikkatli taşınması konusunda uyarmalısınız. Bu sayede sağlıklı bir alışveriş gerçekleştirmiş olursunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ