Web sitemize hoşgeldiniz.

Kaliteli Pipo Sehpası Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Pipo daha çok keyif almak amacıyla içilen tütün ürünlerinden biridir. Pipoyu keyif için içerken pipo aksesuarlarına da mı dikkat ediyorsunuz? Pipo aksesuarlarından en belirgin olan ise pipo sehpasıdır. Pipo sehpası nasıl olmalıdır, kaliteli pipo sehpası almak isteyenlere tavsiyeler nelerdir, gelin birlikte kaliteli pipo sehpası nasıl olmalıdır ona bakalım.

Pipo Sehpası Özellikleri

Sehpa denince akla üzerinde bir şeyler koyduğumuz genellikle tahtadan yapılmış dekor ürünleri gelmektedir. İşte pipo sehpası da üzerine de pipoları asmak amacıyla üretilmiştir.

  • Pipo sehpasının en belirgin özelliklerinden biri pipoları koyacak bölmelerin olmasıdır.
  • Pipo sehpasının üzerinde pipoları koyduğumuz bölümlerde pipo başlığını koyacak yerlerin de olması gerekmektedir. Eğer ki pipo başlıklarını koyacak yer olmazsa o pipo sehpası kaliteli değildir. Durum böyle olunca piponuz eskimeye yüz tutacaktır.
  • Kaliteli pipo sehpasında olması gereken diğer bir özelik ise tütünü koymak için kavanoz şeklinde ahşap bir kutu olmalıdır. Eğer ki bu kavanoz ahşap olmazsa bu kavanoza konulan tütün nemlenecek veya rutubet olacaktır. Pipo içiminde kullandığınız tütünü sağlam tutmak için tütünü muhafaza ettiğiniz kavanozun mutlaka ve mutlaka ahşap veya tahta olması gerekmektedir.
  • Pipo sehpası elinizdeki pipo sayısına farklılık göstermektedir. Kaç tane piponuz varsa ona göre pipo sehpası almanız gerekmektedir.

Pipo sehpası özelliklerini yukarda saydık. Kaliteli pipo sehpası almak isteyenlere tavsiyeler olarak da pipo sehpanızı alırken hangi maddeden üretildiğine bakın. Pipo aksesuarlarında kaliteli ürünler genellikle gül ağacından yapılmaktadır. Gül ağacından yapılmış olan pipo sehpası hem rutubeti önleyecektir hem de uzun yıllar kullanmanıza yardımcı olacaktır. Siz de kaliteli pipo sehpası alırken gül ağacından yapılmış olanı tercih ederseniz pipolarınızı uzun yıllar muhafaza edebilirsiniz. Gül ağacından yapılan pipo sehpasının kaliteli olmasının sebebi gül ağacının yumuşak olmasıdır. Yumuşak olduğundan dolayı üzerine konulan pipoları da güzelce koruyacaktır. Kaliteli pipo sehpalarında fiyatlar çok pahalı olmamakla birlikte istediğiniz tasarımlarda üretilmektedir. Pipo sayınıza göre üretilebilen pipo sehpaları piponuzu korumak ve uzun yıllar saklamak amacıyla sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ