Web sitemize hoşgeldiniz.

Kaliteli Pipo Arayanlara Marka ve Model Tavsiyesi

Pipo severleri için muhteşem tat ve zevk veren her açıdan içicisini tatmin eden bir ürün olarak kendinden söz ettirmektedir. Pipo kalitesi daha çok kullanıcısıyla da alakalıdır. %50 yapıldığı malzeme ve özellikleri kapsıyorsa %50 de kullanıcısının gösterdiği özen ve ilgi piponun kalitesini göstermektedir. Herkes tutturmuş kaliteli pipo diye evet yüksek fiyatlarda harika pipolar mevcut ancak içerken alacağınız tat ve zevk çok da farklı olmayacaktır. Sadece dış görünüşü, modeli ve tarzı ağzınızda duruşu havalı gösterecektir. Yine de kaliteli pipo arayanlara marka – model tavsiye ve önerileri verelim ki hepsini görüp tercihi pipo içicilerine bırakalım…

Pipo da kalite öncelikle kullanılan malzemeye bağlıdır. Yapılan malzemenin gül ağacı kökü olması tercih edilenlerin başında gelmektedir. Ayrıca sulanma ve ısınma yapmayan delikleri ağacın şekline göre düzgün açılmış ve ağızlığı bağlantı yeri ile tam uyum sağlayan pipolar tercih unsurudur. Aynı zaman da pipo kalitesi malzemeyi işleyen ustaya da bağlıdır. Dünya markası haline gelmiş James Upshall, Kent Rasmussen ve Age Bogelund ilk üçü oluşturan markalardır. Bunlara sahip olmak zannettiğiniz kadar uygun değil. Ama illaki kaliteli pipo demek marka pipo demek değil o yüzden bunun farkına vararak hareket etmeniz hem bütçenize hem de tam istediğiniz zevke varmanıza yardımcı olabilecektir. İşte bu yüzden piponun kalitesi içicisine bağlıdır.

Kaliteli pipo arayanlara marka – model tavsiye ve önerilerim şöyledir: Don Gusto İtaly marka Army modeli, Porsche Design marka 907 model, Savinelli Bruno marka pot kesim modeli, James Upsball marka elbay model ve Age Bogelund marka Freehand modeli pipoları sıralayabiliriz. Bu markaların en düşük fiyatı 7.670 $‘ dır. Yeni başlayanlara tabi ki bu pipoları almaları tavsiye edilmez çünkü kullanmasını bilmemeleri biraz tecrübe kazanmaları gerektiği düşünülür. Ayrıca kullanımı gayet iyi olan lüle taşı yapımı pipolar 100 ile 500 arasında olup almaları tavsiye edilir. Kesimi ve modelleri değişik olan pipolar usta pipo severler için tercihi çok olmaktadır. Çünkü oldukça havalı ve şık olmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ