Web sitemize hoşgeldiniz.

İnternetten alışveriş

İnternet üzerinden çeşitli hediyelik eşya bulabilir ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Güvenilir internet siteleri sizlere sorunsuz bir alışveriş aşamaları sağlamış olmakta ve içiniz rahat alışveriş yapmanızı amaçlamıştır.

İnternetten ne alabiliriz

Dışarıda arayıp bir türlü karar veremediğiniz eşyaları arayıp ta bulamadıklarınızı internetten bulabilirsiniz. Sigara aksesuarları satın alabilir farklı bir görsellik yaratabilirsiniz. Sigara tabakaları sigara ağızlıkları ve çakmak modelleri gibi aksesuarlar Temin edebilirsiniz.

 Çakmak modelleri

Alacağınız bu çakmak modelleri size koleksiyon yapmayı düşündürecektir.

Aurojet çakmak çeşitleri: Aurojet çakmak çeşitleri farklı şekillere yer verilmiş oldukça güzel görünümde ve kullanışlı bir çakmak modelidir. Yaldızlı ve metalik siyah puro çakmakları ile de puro kullananlara kendini göstermeyi başarmıştır. Ayrıca puro kullanan ve pipo kullanan kişilerin çakmak seçimleri de farklı olmaktadır. Aurojet jet çakmaklar size bu çeşitlerinde sunmuştur. Yaklaşık 50 tl ve 110 tl arasında farklılık göstermektedir. Bazı çakmaklarının özellikleri arasında ışıklı olmalarında yer almıştır. Bu kullanımı ve taşıması kolay olan çakmak çeşitleri rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz

Cohiba çakmak çeşitleri: Cohiba çok farklı görsel seçeneklerle size sunulmuştur. Alevli puro Çakmaklarını istediğiniz desen ve şekillerde bulabilirsiniz. Özellikle mermi şekilde olan çakmak modelini isterseniz kadınlar için de değerlendirebilirsiniz. Fiyatları 130 tl ve 150 tl arasında farklılık gösteren bu çakmaklar uzun ömürlü ve yüksek kalitededir. Cohiba çakmak modelleri yaklaşık 150 gram ağırlığına kadar çıkmaktadır Ayrıca bazı puro masa çakmakları alt kısımlarında kaymaması için kadife bhez mevcuttur.

Vertigo çakmak çeşitleri: vertigo çakmak çeşitlerini dilediğiniz yerde bulabilir ve alabilirsiniz. Gösterişli görünümleriyle size kendini sevdirecek olan bu çakmaklar 150 tldir. Çok çeşitli ve çok amaçlı olarak üretilmiştir. Ürünler dayanıklılık testi sonrasında satışa sunulur ve %100 orijinal olmaktadır. Ürünler birinci kalitede üretilmiş olmaktradır. Kullanımı bakımından rahat ve uzun ömürlüdür. En fazla yüksekliği 7 cm olmakla birlikte çapları modele göre değişmektedir. Bazı ürünlerde elektronik ateşleme mevcut olup diğer çakmaklardan bu özelliğiyle farklılaşmıştır.  Bu ürünler blaster kodu ile bilinmekte olup internetten kolayca ulaşabilirsiniz. Ağırlıklar 78 gram  ile 140 gram arasında değişmektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ