Web sitemize hoşgeldiniz.

En İyi Jean Markaları

23 Temmuz 2018

Özellikle son dönemlerde en hızlı kombinasyonlar için çokça tercih edilen Jean markaları, reklamları ile büyük bir rekabet içerisine girdi. En iyi jean markaları hangileri merak ediyorsanız, kot markaları listesi alt bölümde incelenerek sıralanmıştır.

Mavi

Kaliteli konusunda yılların tecrübesi olduğunu ispatlayan bir markadır. Aynı zamanda Mavi, dönemin tarzına hızlı bir uyum sağlayabilmektedir. Acilen dışarı çıkmanız gerektiğinde bir gömlek ve MAVİ kotunuz ile şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Türk kot markaları içerisinde fiyat ve kalite açısından Mavi, tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

Levi’s

Daha çok yurt dışında satış yapan ve kaliteli kotlar üreten bir firmadır. Ülkemizde daha çok 18 yaş altı gruba hitap eden kotları görebilmekteyiz. Firmanın kötü, orta ve yüksek kaliteli kotları bulunmaktadır. Kotların sezonuna ve kalitesine göre fiyatlarda değişkenlik göstermektedir. Her kesime hitap eden Levi’s kotlarının ülkemizde resmi bir distribütörü yoktur. Ayrıca Levi’s kullanıcılarının pek memnun olmadığı da bilinen bir gerçektir.

Koton

Koton sezona uygun kotları ve bu kotların fiyatlarının uygunluğu ile gözlerine üzerine çekiyor. Her çeşit ve her renkte kot pantolonları mağazalarda bulabilirsiniz. Koton şöyle bir tercih gibi duruyor: “Mavi kaliteli ama pahalı, diğer markalar ucuz ama kalitesi şüpheli, ben en iyisi koton alayım”. Orta düzeyde bir markadır ve markanın kalitesi hakkında pek şikâyet edildiğine de rastlanmamıştır.

DeFacto

DeFacto yıllarca bizlere söylenen ‘ucuzsa kalitesi kötüdür’ tabusunu yıkan firmadır. Kaliteye, sezona, renge ve boyutlara birçok farklı tarzı DeFacto mağazalarında görebilirsiniz. Kot pantolon markaları listesi içerisinde ucuz fiyat – kalite performansını en iyi yansıtan firmalardandır.

LC Waikiki

LC Waikiki mağazalarına girildiğinde sanki bir bayram havası sezersiniz. Her daim içi dolu olan bu mağazalarda ucuz kot pantolonları rahatlıkla bulabilirsiniz. Kalite konusunda hiç kimsenin tam olarak bir sonuç çıkaramadığı firmalardandır.

Colin’s

Colin’s senenin belli dönemlerinde yaptığı indirimler ile müşterilerine fırsatlar sunuyor. Kot pantolonlarında DeFacto firmasından pek bir farkı yok.

Kot markası öneri veya tavsiyesi arayanlar için yazılan ‘En İyi Jean Markaları’ başlıklı içeriğimizin sonuna gelinmiştir. İyi alışverişler dileriz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ