Web sitemize hoşgeldiniz.

Doğal Köy Ortamından Bebek Tarhanası

16 Eylül 2018

Günümüz koşullarından kaynaklı olarak organik besin bulmak oldukça güç. Ancak anne ve babalar tüm bu güçlüklere rağmen çocukları için en doğru besinleri tercih etmekte. Örneğin bebek tarhanası tercihlerinde de bu nitelikler göz önünde bulunduruluyor. Sonuç olarak çoğu anne – baba tarafından önerilen Natury bebek tarhanası karşınıza çıkacaktır. Tavsiye edilmesinde ki nedenler ise;

  • %100 organik içeriklere sahip olduğunu belirtmek gerek.
  • Direk olarak köy ortamında yetişen besinler ile üretimine geçilmekte.
  • Hijyenik koşulların da ön planda tutulması söz konusudur.
  • Güneş olmadan gölgede kurutma sistemlerine de yer verilmekte.

Katkısız Bebek Tarhanası Önerileri

Yine katkısız ve koruyucu madde içermeyen bebek tarhanası için Naturpy önerileri karşınıza çıkacaktır. Nitekim özel üretim ev yapımı olan ürünlerden bir tanesidir. Bu anlamda tuz içermediğini de belirtmek gerek. Yine anne – babaların içeriklere göz atarak tercihlerde bulundukları açıktır. Başta da tuzun olmaması herkesin dikkatini çekiyor. Direk olarak bebeklere özel üretildiğini göreceksiniz.

Tüm bu üretim özelliklerinden kaynaklı olarak da ödüle layık görüldüğünü belirtmek gerek. Naturpy markasının bu anlamda 2017 yılında ödüllendilmesi de dikkat çekiyor. Direk olarak TTDK Altın Marka ödülüne layık görülmesi yine anne – babaların tercih etmesine etkilidir.

Bebek Tarhanası İçerisinde Neler Var?

Tuz ve katkı maddesi içermeyen bebek tarhanası için tamamen doğal besinler temin edilmekte. Örneğin başta tam buğday ununun karşınıza çıkması söz konusudur. Hemen arkasından taze kırmızı biber ve havuçta eklenmiş durumda. Yoğurt, soğan ve sarımsak içeriklerine de yer verilmiştir. Akabinde yeşil ile kırmızı mercimek özleri de bulunmakta. Son olarak ise eşki maya ile hazırlanış aşamalarına geçilmiştir. Baştan da belirttiğimiz gibi güneşli ortamda kurutma işlemlerine yer verilmez. Direk olarak gölgede kurutulan organik besinler ile tarhana yapımına geçiliyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ