Web sitemize hoşgeldiniz.

Çocuk Modası 2018

Çocuklarında en az yetişkinler kadar modaya düşkün olduğu bir dönemde yaşadığımız gerçek. Moda sadece yetişkinler için değildir. Sezon trendi ne varsa, bedenleri küçülerek ufaklıklara hitap eder. Kış mevsiminde imitasyon kürkler aynen yetişkinlerde olduğu gibi kız ve erkek çocuklara hitap edebiliyor. Şapkalarda, berelerde, palto, ayakkabı ve çanta detaylarında imitasyon kürk parçaları görebiliriz.

Örme kazaklar, hırkalar kış sezonunda oldukça popüler olacaklar. Çizgili, saç örgülü, geometrik desenli kazaklar ve hırkalar minikleri soğuğa karşı koruyacaklar. Ayrıca bu sezon moda trendlerinden etkilenmiş dantelli, taşlı ve süslü Jean modellerine rastlayacağız. Renkler ise aynı yetişkinler gibi, turuncu, mor, fuşya, ekru, kobalt ve kırmızı parlak tonları çocuk modasına da yansıyacak.

Aksesuar olarak şapkanın her türü özellikle kış sezonu için kürk detaylı olanlar ön plana çıkacak. 2018 yılı kış sezonunda tek bir renk paletine bağlı kalınmayacak. Yani kızlar için pembe, erkekler için mavi klişesi ortadan kalkacak. Ağırlıklı olmasa da 7-8 yaşına kadar kız çocukları pembe renge meraklı olduklarından kullanılıyor. Ayrıca yanardöner ve parlaklık ön planda oluyor. 12 yaşından sonra ise genç kızlarda daha romantik giyinme merakı uyanıyor. O nedenle 12 yaş üzerinde romantik konsepte rastlıyoruz.

2018 çocuk modasında zıt renkler, cesur kontrastlar ve renk geçişlerinin ağırlıklı olduğunu göreceğiz. Erkek çocuk modası babalarla paralel ilerliyor cesur baskılar, v yakalar, grunge kotlar ve kadife montlarla karşılaşacağız. Dış giyimde ise Scottish kumaş kullanılmış ve kamuflaj desenlerle zenginleştirilmiş parçalar göreceğiz. Çok trend olan 20. Yüzyılın en iyi buluşlarından bomber montlar hem yetişkinler hem çocuklar için vazgeçilmez olacak.

Erkek çocukların trend aksesuarları ise pantolon askıları olacaktır. Ayakkabılar ise birbirinden renkli, birbirinden neşeli tasarımlarla küçük bey ve hanımefendileri neşelendirecek.

 

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ