Web sitemize hoşgeldiniz.

Boyunluk Nasıl Örülür Elle, 20 Dakikada Elle Boyunluk Örmek

Son dönemlerde bütün dünya vitrinlerinde el örgüsü ve büyük ilmekli unsurların ön plana çıktığı net olarak görülmektedir. Bu nedenle siz de kısa bir sürede el örgüsü şallar ve bereler yaparak modaya ayak uydurma imkanını elde edebilirsiniz. Alize Country boyunluk örgüsü için en uygun yünlerden bir tanesidir. Fakat markanın çok da önemli olmadığı belirtilmelidir. Bu noktada asıl önemli unsur kaliteli ve sıcak tutacak yumuşak bir yün seçimi yapılmasıdır.

Boyunluk Nasıl Örülür?

Boyunluk nasıl örülür elle konu başlığı altına dikkate alınması gereken temel hususlar şunlardır;

  • 15 numara şiş ile örmek yeterli olacaktır. Buna uygun olarak kullanılan ip de oldukça kalın olmalıdır.
  • 22 ilmek ile başlamak boyunluk için yeterli olacaktır. Kullanılan ip kalın olacağı için zaten tahmin ettiğinizden daha geniş bir yapı ortaya çıkacaktır.
  • 7 sıra kadar Selanik örülmelidir. Daha sonra 7. sıranın örülmesinin akabinde kapatma işlemine geçilmelidir.
  • Birer ilmek kesilirken bir ilmek de boş örülmesi gerekir. Aksi halde ortaya çıkacak olan model boru gibi olacaktır.

Boyunluk nasıl örülür elle sorusunun yanıtını merak eden kişilerin temel olarak bu detayları dikkate almaları gerekir. Boyunluk örme işlemi sırasında illa tığ ya da şiş kullanmak zorunda değilsiniz. Hangi araç sizin için uygunsa onu tercih edebilirsiniz. Önemli olan çok sıkı işlenmemesidir.

Boyunluk Süslemeleri

Boyunluk nasıl örülür elle örüldükten sonra istenilen herhangi bir aksesuar ile kısa sürede tamamlanabilir. Özellikle ponponlar ve boncuklar bu senenin en büyük trendleri arasında yer alır. Siz de kısa bir süre içerisinde modelinize ek dokunuşlar yapabilirsiniz. Bu şekilde daha hoş ve gösterişli bir boyunluk elde edebilirsiniz.

Birleştirme Aşaması Nasıl Yapılır?

Kolda boyunluk nasıl örülür konu başlığında kişilerin en çok zorlandıkları alanların başında birleştirme gelmektedir. Birleştirme konusunda özellikle iç kısımdan işlemler tamamlanmalıdır. İç kısımdan tamamlandığı zaman iz de ortaya çıkmayacak ve örgü daha profesyonel bir görüntü elde edecektir. Dileyen kişiler iğne ile dikebilir dileyenlerde de dikişsiz olarak tığ ile bağlama aşamasını tamamlayabilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ