Web sitemize hoşgeldiniz.

Botoks İle 8 Önemli Sorundan Kurtulun

13 Eylül 2018

Cilt problemleri için uygulanan ve daha çok estetik görünüm kaygısı ile yapılan botoks, hem ülkemizde hem de dünyada en çok başvurulan yöntemlerden birisidir. Botoks, birçok faydası ile bilinir. Bunlar hem sağlık hem de dış görünüm ile alakalıdır. Botoksun çözdüğü 8 sorun, kadınları büyük problemlerden çok hızlı bir biçimde kurtaracaktır.

Botoks Hangi Sorunları Çözer?

Botoks ile birçok farklı bölge üzerinde ortaya çıkan problemleri kısa bir süre içinde çözebilirsiniz. Bunları şöyle sıralamak mümkündür;

Burun: Burun bölgesinin uç bölümlerinde, zamanla sarkama gibi durumlar ortaya çıkabilir. Bunun nedeni hem yer çekimi kanunları hem de yaştır. Özellikle gülme gibi eylemler yapıldığında bunu net bir biçimde görmek mümkündür. Botoks ile bu duruma son vermek mümkündür.

Kaşın Şekillenmesi: Kaş, insanların yüz mimiklerini tamamlayan bölümlerden birisidir. Kaşların kenar kısımları zamanla aşağıya doğru sarkabilir. Bundan kurtulmak için botoks yaptırmak çok popüler bir hale gelmiştir.

Silvice Tedavisi: Botoksun yaygın kullanım alanlarından birisi de sivilce tedavisidir. Bu noktada özellikle T bölgesi adı verilen yerde yapılacak olan bir hamle, sivilcelerin çıkmasını azaltacaktır.

Boyun: Platizma kasına botoks uygulamak çok popüler yöntemlerden birisi olmuştur. Bunun en olumlu sonucu ise boyun bölgesinde daha genç bir görüntünün ortaya çıkmasıdır.

Çene: Çene kasları çok fazla çalışan kişilerde genellikle portakal kabuğunu andıran bir görüntü ortaya çıkar. Bu durumdan kurtulmak botoks ile çok basittir. İlgili alana başarılı bir biçimde yapılacak botoks, önemli bir çözüm yoludur.

Dekolte: Kırışıklıkların en yoğun olduğu bölgelerden birisi dekoltedir. Özellikle değişik pozisyonlarda yatmak, buna neden olur. Botoks ile bunun önüne geçilebilir.

Saç Derisi: Terleme sorunu olan kişilerin saç derisi bölümüne botoks uygulamak bu sorunun ortadan kalkmasını sağlar.

Dudak: Günümüzde botoksun en yaygın kullanıldığı alan dudaklardır. Burada ortaya çıkan kırışıklıkların düzeltilmesi basittir.

Botoks İle Görünüşünüzü Değiştirin

Botoksun çözdüğü 8 sorun sayesinde dış görüşünüzü baştan aşağıya değiştirmeniz mümkündür. Bu noktada dikkat edilmesi gereken temel husus ise işin ehli olan kişiye operasyonu yaptırmanızdır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ