Web sitemize hoşgeldiniz.

2018 Yılı İçin Hediyelik Pipo Modelleri

2018 yılına girerken sevdiklerinizi mutlu etmek adına hediye ararken, farklı bir alternatif arıyorsanız, tütün kullanmayı seven yakınlarınız için birbirinden şık pipo modellerini değerlendirebilirsiniz.

Pipo uzun yıllardır kullanımı söz konusu olan hatta Amerikan yerlilerinin barış çubuğu adını verdikleri ilk pipo araçlarının kullanıldığı bilinmektedir. Pipo tütün içmenin en keyifli yöntemlerinden biri olup bir kültürü simgelemesi açısından da farklı bir yere konulan araçlardandır.

Pipo Modellerinde Hangileri Yeni Başlayanlara Alınmalı?

Tütün aksesuarları arasında bulabileceğiniz pipo modelleri arasında birbirinden farklı tarzları görebilmektesiniz.

Yeni başlayan kişiler içinde özel tasarım pipo setlerini düşünebilirsiniz. Bu set aynı zamanda tütün içmeyi seven ve bu keyfi farklı yaşamasını istediğiniz kişilere almanız gereken bir settir. Yeni yıl hediyeleri arasında düşünebileceğiniz pipoya yeni başlama seti içinde öncelikle bir pipo bulunmaktadır. Piponuzu kullanmadığınız zaman koyabileceğiniz pipo sehpası, pipo filtresi, pipo çakmağı, pipo kaşığı ve pipo temizleme çubuğu bulunmaktadır.

Tam anlamıyla olması gereken tüm aksesuarların bulunduğu bir set olup pipo kullanmasını istediğiniz kişi için ihtiyacı olan her ürüne tek bir paket içinde sahip olması anlamına gelmektedir. Bir hediyeyle çoklu alım yapabildiğiniz uygun paketlerdir.

Pipo Neye Göre Seçilir?

Pipo modellerini incelediğinizde tamamen kafanız karışabilir. Okuma pipolarından ağızlıklı olanlara eğik pipolarda düz pipolara farklı ağaçlardan üretilmiş olan birçok seçeneği bulunmaktadır.

Pipo modelini seçerken için keyfi ön planda tutulmaktadır. Hediye almak istediğinizde almak istediğiniz kişinin kullandığı mevcut bir piposu varsa ona yakın özellikleri olan bir pipo seçebilirsiniz. Bu yeni piposuna çabuk alışması anlamına gelecektir.

Yeni başlayan birine pipo almak istediğinizde düz modelleri tercih etmelisiniz. Belirli dönemlerde pipo kullanmayı sevenler için okuma piposu modellerini düşünebilirsiniz.

Pipo Aksesuarları Nelerdir?

Pipo aksesuarları içinde ilk olarak yer alan çakmaklardır. Piponun içindeki tütünün yakılması için özel üretilen çakmak modellerinden de hediye edebilirisiniz.

Pipo kaşıkları, pipo temizleme çubukları, pipo filtreleri ve pipo sehpaları da pipo kullanan kişilerin ihtiyacı olan aksesuarlardır. Hediye almak istediğinizde bu ürünlerden de seçimler yapabilir aldığınız pipoyu tamamlayabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ